Lindt - čokoladne tablice

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Vrsta prehrane
Filter

Čokoladne tablice: 1 - 30 od 43 izdelkov

Lindt Lindor Double Chocolate

Lindt Lindor Double Chocolate, 100 g

  • mlečna čokolada in temni nadev
  • nežno topljivo in intenzivno
  • fantastičen okus
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt HELLO tablica Crunchy Nougat

Lindt HELLO tablica Crunchy Nougat, 100 g

  • omamno polnjenje z nougat kremo
  • s hrustljavimi koščki krokanta
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Maître Chocolatier - mlečna čokolada

Lindt Maître Chocolatier -​ mlečna čokolada, 100 g

  • čista mlečna čokolada
  • slastna čokoladna poslastica
  • nežno se topi v ustih
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada z alkoholnim polnilom - marelica

Lindt Čokolada z alkoholnim polnilom -​ marelica, 100 g

  • žganje iz marelic in mlečne čokolade
  • v ustih se topi
  • vsebuje alkohol
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Nuxor Snacks temna čokolada

Lindt Nuxor Snacks temna čokolada, 33 g

  • temna Gianduja in celi lešniki
  • kremno & aromatično
  • navdih iz Piemonta
€ 1,99 (€ 60,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Maître Chocolatier - mlečna čokolada s hrustljavimi krispiji

Lindt Maître Chocolatier -​ mlečna čokolada s hrustljavimi krispiji, 100 g

  • mlečna čokolada
  • z riževimi krispiji
  • hrustljava čokoladna poslastica
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Mlečna tablica

Lindt Mlečna tablica, 100 g

  • Švicarska mlečna čokolada
  • Nežno topljivo
  • Čisti užitek
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Mlečna čokolada z lešniki

Lindt Mlečna čokolada z lešniki, 100 g

  • s praženimi lešniki
  • izvrstni okus
€ 4,74 € 4,99 (€ 47,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Lindor Salted Caramel

Lindt Lindor Salted Caramel, 100 g

  • nadev iz mlečne čokolade in karamela
  • sladko, slano in nežno topljivo
  • najboljša slaščičarska kakovost
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Spaghetti Ice Cream čokoladna ploščica

Lindt Spaghetti Ice Cream čokoladna ploščica, 100 g

  • Popolna poletna čokolada
  • Topi se v ustih
  • Slastno polnilo
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Grand Plaisir Jagode z belimi mandlji

Lindt Grand Plaisir Jagode z belimi mandlji, 150 g

  • bela čokolada
  • s koščki jagod
  • karamelizirani mandlji
€ 6,99 (€ 46,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Excellence Orange Intense

Lindt Excellence Orange Intense, 100 g

  • s koščki mandljev in pomaranče
  • rahlo sadno in hrustljavo
  • topljivo v ustih
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Čokolada Dubai Style - mlečna čokolada

Lindt Čokolada Dubai Style -​ mlečna čokolada, 150 g

  • polnjena mlečna čokolada
  • s pistacijami in kadaifom
  • neustavljivo dobro
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Čokolada Les Grandes - Caramel Noisette

Lindt Čokolada Les Grandes -​ Caramel Noisette, 150 g

  • ekstra gosta mlečna čokolada
  • celi lešniki in koščki karamele
  • hrustljavo in aromatično
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Kanglica za mleko rdeča

Lindt Kanglica za mleko rdeča, 350 g

  • prava mlečna porcija
  • 6 čokoladnih tablic
€ 25,99 (€ 74,26 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Grand Plaisir Lešnik

Lindt Grand Plaisir Lešnik, 150 g

  • najboljša mlečna čokolada
  • z lešniki in mandlji
  • vrhunski čokoladni užitek
€ 6,99 (€ 46,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Maître Chocolatier - temna čokolada

Lindt Maître Chocolatier -​ temna čokolada, 100 g

  • najboljša čokolada
  • absolutno okusno
  • 52 % kakava
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Grand Plaisir Karamela

Lindt Grand Plaisir Karamela, 150 g

  • temna čokolada
  • s koščki karamele
  • rafinirano z morsko soljo
€ 6,99 (€ 46,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada Les Grandes - Mandelj in Fleur de Sel

Lindt Čokolada Les Grandes -​ Mandelj in Fleur de Sel, 150 g

  • temna čokolada
  • s fino fleur de sel
  • hrustljavo in pregrešno
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Čokolada - Tokio Style

Lindt Čokolada -​ Tokio Style, 145 g

  • bela čokolada Lindt
  • matcha in nadev
  • sadna nota jagode
€ 9,99 (€ 68,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Excellence Caramel à la Pointe de Sel

Lindt Excellence Caramel à la Pointe de Sel, 100 g

  • temna čokolada
  • hrustljavo in okusno
  • obogateno s ščepcem fleur de sel
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Čokolada - Orange Spritz

Lindt Čokolada -​ Orange Spritz, 100 g

  • vsebuje alkohol
  • fina mlečna čokolada
  • izbrane sestavine
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Praline Dubai Style

Lindt Praline Dubai Style, 103 g

  • nežna topljiva mlečna čokolada
  • v notranjosti fin pistacijev marcipan
  • dvojna hrustljavost (Kadayif in Crisp)
€ 9,99 (€ 96,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada Les Grandes - hrustljav piškot in lešniki

Lindt Čokolada Les Grandes -​ hrustljav piškot in lešniki, 150 g

  • celi praženi lešniki
  • hrustljavi koščki piškotov
  • fina mlečna čokolada
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Čokolada Excellence Fusion - 70 % bela

Lindt Čokolada Excellence Fusion -​ 70 % bela, 100 g

  • intenzivna aroma kakava
  • blaga nota vanilje
  • izjemno tanka oblika tablice
€ 5,19 (€ 51,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada Les Grandes - slana karamela in lešniki

Lindt Čokolada Les Grandes -​ slana karamela in lešniki, 150 g

  • celi praženi lešniki
  • hrustljavi koščki karamele
  • fina mlečna čokolada
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Čokolada Excellence Fusion - 70 % mlečna

Lindt Čokolada Excellence Fusion -​ 70 % mlečna, 100 g

  • izjemno tanka
  • dvoslojna
  • temna in bela čokolada
€ 4,93 € 5,19 (€ 49,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada Les Grandes - hrustljav nugat in lešniki

Lindt Čokolada Les Grandes -​ hrustljav nugat in lešniki, 150 g

  • celi praženi lešniki
  • hrustljavi koščki nugata
  • fina mlečna čokolada
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Čokolada Lindor - Golden Caramel

Lindt Čokolada Lindor -​ Golden Caramel, 100 g

  • fina čokolada
  • praktična oblika tablice
  • prefinjen nadev
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt EXCELLENCE CROQUANT s piškoti

Lindt EXCELLENCE CROQUANT s piškoti, 100 g

  • temna čokolada
  • izvrstni kosi piškotov
  • hrustljava tekstura
€ 4,74 € 4,99 (€ 47,40 / kg)

Dostava do 6. oktober