KOTÁNYI Začimbna mešanica ''liptaver'', 16 g

Avstrijska klasika!

€ 2,99

(€ 186,88 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 16 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • idealno za kislo smetano in sveži sir
  • odlično v kombinaciji z črnim kruhom in bagetami
  • z baziliko drobnjakom

Pogosto naročeno skupaj z KOTÁNYI Začimbe za čevapčiče, 28 g

KOTÁNYI Začimbna mešanica ''liptaver'', 16 g € 2,99 (€ 186,88 / kg)
KOTÁNYI Začimbe za čevapčiče, 28 g € 2,99 (€ 106,79 / kg)
Skupna cena: € 5,98
Opis

Za vse ljubitelje klasik. Začimbna mešanica za liptaver združuje nepogrešljive sestavine, ki se med seboj optimalno dopolnjujejo. Idealen dodatek slanim palčkam, prestam, črnem kruhu in francoskim štručkam.

Uporaba:

  • Pikantna mešanica za liptaver, skuto, ovčji sir, kislo smetano, sveži sir
Št. izd.: XKY-KO-157901
Vsebina: 16 g
EAN: 9001414015797
Št.-Proizvajalca: 157901
Znamka: KOTÁNYI
Sestavine

paprika, jodirana jedilna sol (jedilna sol, kalijev jodid), čebula, peteršilj, Česen, drobnjak, semena kumine, poper, kajenski poper, Muškatni orešček, Bazilika, naravna aroma

Lahko vsebuje sledi žit, ki vsebujejo gluten, jajca, sojo, zeleno, sezam, mleko (laktozo) in gorčico.

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Avstrija, www.kotanyi.com/at/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek KOTÁNYI Začimbna mešanica ''liptaver''

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (75%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (25%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder