Zeliščni in sadni kisi za oplemenitenje jedi

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati
Filter

Sadni in zeliščni kisi: 1 - 30 od 71 izdelkov

Ölmühle Solling Bio balzamični kis z mangom

Ölmühle Solling Bio balzamični kis z mangom, 250 ml

  • Sadno in sladko
  • Narejeno z žganjevimm kisom
  • Za eksotične prelive in sladice
€ 11,89 (€ 47,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio rižev kis Genmai Su

Arche Naturküche Bio rižev kis Genmai Su, 250 ml

  • kislost 5,2%
  • blago kiselkast okus
  • idealno za suši riž
€ 4,49 (€ 17,96 / l)

Dostava do 13. oktober

Arche Naturküche Bio Ume Su

Arche Naturküche Bio Ume Su, 145 ml

  • lahko se uporablja kot kis
  • fino kislo in sadno
  • za solatne prelive, zelenjavne jedi in drugo
€ 2,59 (€ 17,86 / l)

Dostava do 6. oktober

Steirerkraft Štajerski jabolčni kis

Steirerkraft Štajerski jabolčni kis, 500 ml

  • premium kakovost
  • 3 leta staranja
  • 5% kislost
€ 7,89 (€ 15,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio jabolčni kis

Alnatura Bio jabolčni kis, 500 ml

  • sadno in rahlo kislo
  • naravno motno in čisto
  • ekološka jabolka iz Nemčije
€ 2,29 (€ 4,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio jabolčni kis, shranjen v barrique sodih

Obsthof Neumeister Bio jabolčni kis, shranjen v barrique sodih, 500 ml

  • narejeno iz štajerskih jabolk
  • shranjen min. 3 leta
  • harmonična kislost
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio jabolčni kis

Obsthof Neumeister Bio jabolčni kis, 1.000 ml

  • blago-harmonično
  • sadno-kislo
  • za solatne marinade
€ 5,49 (€ 5,49 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio kis iz hruške viljamovke

Obsthof Neumeister Bio kis iz hruške viljamovke, 500 ml

  • sladek in saden okus
  • min. 2 leti zorjen
  • štajerski kakovostni izdelek
€ 8,89 (€ 17,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Jabolčni kis

Gölles Manufaktur Jabolčni kis, 500 ml

  • iz štajerskih vrst jabolk
  • delikatno in harmonično
  • klasična kombinacija z bučnim oljem
€ 8,19 (€ 16,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Paradižnikov kis

Gölles Manufaktur Paradižnikov kis, 500 ml

  • iz polno zrelih paradižnikov
  • s tipičnomo sladkobo paradižnika
  • optimalno za mediteranske jedi
€ 14,19 (€ 28,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Kis kutine

Gölles Manufaktur Kis kutine, Razpršilnik 125 ml

  • iz izredno aromatične kutine
  • kiselkasto saden okus
  • optimalen za marinade
€ 8,16 € 8,59 (€ 65,28 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Mangov kis

Belberry Mangov kis, 200 ml

  • Odlična barva
  • Le rahlo kislo
  • Idealno za zelenjavo in sladice
€ 10,49 (€ 52,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Wiberg Bio kis iz granatnega jabolka

Wiberg Bio kis iz granatnega jabolka, 500 ml

  • naravno motno
  • 5% kislina
  • sadno s svežo kislo noto
€ 6,39 (€ 12,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Wiberg Klasični jabolčni kis

Wiberg Klasični jabolčni kis, 500 ml

  • shranjeno v hrastovih sodih 2 leti
  • sadno-svež okus
  • 5 % kisline
€ 6,59 (€ 13,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio datljev balzamični kis

Ölmühle Solling Bio datljev balzamični kis, 250 ml

  • Super s siri
  • Narejeno z Aceto Balsamic
  • Čudovito s sadnimi omakami in solatnimi prelivi
€ 11,89 (€ 47,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Brezzo Bio medeni kis

Brezzo Bio medeni kis, 500 ml

  • Nežno in prebavljivo
  • Bogato z encimi
  • Z notami medu
€ 8,49 (€ 16,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Mandarinski kis

Belberry Mandarinski kis, 200 ml

  • Sadno-sladko in rahlo kislo
  • Še posebej aromatično
  • Prav tak služi kot sladoledni preliv
€ 10,49 (€ 52,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Fandler Bio jabolčni kis

Ölmühle Fandler Bio jabolčni kis, 250 ml

  • sadna kislina
  • intenzivna grenka aroma
  • starano v hrastovih sodih
€ 5,89 (€ 23,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio pomarančni balzamični kis

Ölmühle Solling Bio pomarančni balzamični kis, 250 ml

  • Ni pasterizirano
  • Dobro se ujema s sladoledom in jogurtom
  • Z ročno izdelanim balzamičnim kisom
€ 11,89 (€ 47,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Verein Mostbarone NON ESSIG Hruška

Verein Mostbarone NON ESSIG Hruška, 250 ml

  • Primerno tudi za pijačo
  • Intenzivnega okusa
  • Lahko se uporablja nerazredčeno
€ 10,49 (€ 41,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio malinov kis

Alnatura Bio malinov kis, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • malinov kis
€ 3,99 (€ 15,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Kis iz češenj

Gölles Manufaktur Kis iz češenj, 250 ml

  • iz zrelih češenj
  • optimalen za mariniranje
  • za krepke omake
€ 8,59 (€ 34,36 / l)

Dostava do 6. oktober

Il Borgo del Balsamico Aceto di mele "Jabolčni kis"

Il Borgo del Balsamico Aceto di mele "Jabolčni kis", 250 ml

  • Idealno za zelenjavne juhe in marinade
  • Sadna kislost
  • Poletni okus
€ 9,89 (€ 39,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Paradižnikov kis

Ölmühle Solling Paradižnikov kis, 250 ml

  • naravni fermentirani kis
  • skrbno pripravljeno
  • iz paradižnikovega soka
€ 7,89 (€ 31,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Steirerkraft Štajerski slivov kis Premium

Steirerkraft Štajerski slivov kis Premium, 500 ml

  • primerno za purana, gos ali raco
  • saden okus
  • elegantna nota
€ 11,69 (€ 23,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Verein Mostbarone Hruškov kis

Verein Mostbarone Hruškov kis, 500 ml

  • Iz sadovnjakov
  • Z izlivom
  • Blag in saden okus
€ 6,29 (€ 12,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Kis iz hrušk

Gölles Manufaktur Kis iz hrušk, 250 ml

  • iz vseh vrst
  • sadno-kiselkasta faseta
  • dragocena začimba
€ 7,39 (€ 29,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Belberry Limonin kis

Belberry Limonin kis, 200 ml

  • Blago in sadno sveže
  • Narejen iz zrelega sadja
  • Idealno za ribe in perutnino
€ 10,49 (€ 52,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Kis iz črnega ribeza

Ölmühle Solling Kis iz črnega ribeza, 250 ml

  • iz čistega soka ribeza
  • temno rdeč kis
  • polnega okusa
€ 7,99 (€ 31,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio kremni kis z malino

Ölmühle Solling Bio kremni kis z malino, 250 ml

  • Narejeno iz organskega rdečega vinskega kisa
  • Enostaven za uporabo zaradi praktičnega izliva
  • Okusno v kombinaciji z oljem lešnikov, gorčice ali makovega semena
€ 11,89 (€ 47,56 / l)

Dostava do 6. oktober