Demmers Teehaus Rjavi kandirani sladkor za čaj, 300 g
Prefinjena nota karamele za vašo čajanko
€ 8,79
(€ 29,30 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- prefinjena in naravna nota karamele
- odlično za močan črni čaj
- tradicionalen postopek izdelave
Ustrezni izdelki
Opis
Če obožujete intenziven užitek, je ta rjavi kandirani sladkor popoln dodatek za vaš topel napitek! Njegova značilna, temno rjava barva in fina karamelna nota nastaneta s pomočjo posebnega in tradicionalnega postopka pridelave. Prijetna, harmonična sladkoba velikih kristalov sladkorja poudari naraven okus vašega čaja, ne da bi ga pri tem prekrila.
S to fino aromo karamele se fantastično ujemajo predvsem močni črni čaji in pikantno aromatizirane mešanice, ki s tem opazno pridobijo na globini okusa – preprosto pustite, da se kristali počasi raztopijo v vroči skodelici in uživajte v polnem značaju!
| Št. izd.: | DT-00-09533 |
|---|---|
| Vsebina: | 300 g |
| EAN: | 9004163222423 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-09533 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
rjavi kandirani sladkor
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1684,14 / 402,25 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 99 g |
| od tega sladkor | 99 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Rjavi kandirani sladkor za čaj
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov