Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre, 750 g
Najboljša formula Humana Pre doslej
€ 15,39
(€ 20,52 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od rojstva
- samo laktoza
- vsebuje DHA
Opis
Dojenje je najboljše za vašega otroka. Če samo dojenje ni dovolj ali iz različnih razlogov ni mogoče, potem začetna formula vašemu dojenčku že od rojstva zagotavlja najpomembnejša hranila. Začetna formula je primerna za hranjenje kot samostojna hrana in kot dodatek k materinemu mleku.
Odmerjanje:
| Starost dojenčka | Voda (ml) | Število merilnih žličk | Pripravljena hrana (ml) | Hranjenje po steklenički na dan |
| 0-1. Mesec* | 90 | 3 | 100 | 5–8 |
| 2. mesec | 90 | 3 | 100 | 7–8 |
| 3. mesec | 120 | 4 | 130 | 6–7 |
| 4. mesec | 150 | 5 | 170 | 4–6 |
| po 4. mesecu** | 180 | 6 | 200 | 4–5 |
* Po navodilih zdravnika ali babice.
** Po 4. mesecu lahko začnete z dopolnilno hrano po posvetovanju s pediatrom. Vsak mesec se ena steklenička nadomesti z novo dopolnilno hrano.
Prosimo, uporabljajte samo merilno žličko iz te embalaže (približno 4,5 g). Navedene količine pitja so smernice in se lahko individualno razlikujejo, saj je vsak dojenček edinstven.
Priprava:
Podrobna navodila po korakih najdete nekoliko naprej na tej strani. Pri uporabi mlečne formule za dojenčke upoštevajte tudi splošne informacije.
Posebne informacije o začetni formuli za dojenčke PRE:
Odprto embalažo po vsaki uporabi tesno zaprite in porabite v 4 tednih.
| Št. izd.: | HMA-71009 |
|---|---|
| Vsebina: | 750 g |
| EAN: | 4251099603863 |
| Št.-Proizvajalca: | 71009 |
| Znamka: | Humana |
Sestavine
razsoljena sirotka v prahu, laktoza, rastlinska olja (Palm, ogrščice, sončnice), Posneto mleko v prahu, palmova maščoba, olje iz mikroalge Schizochytrium sp., olje iz glive Mortierella Alpina, mešanica 2'-fukozillaktoze in difukozillaktoze, lakto-N-tetraoza (LNT), 6'-sialillaktoza natrijeva sol, 3'-sialillaktoza natrijeva sol, 2'-fukozil laktoza, kalijev klorid, kalcijeve soli ortofosforne kisline, Natrijev citrat, Calciumcarbonat, holin bitartrat, Magnesiumcarbonat, l-tirozin, vitamin C, inozitol, L-Fenilalanin, l-triptofan, kalijev citrat, Tavrin, nukleotidi (citidin-5'-monofosforna kislina, natrijeve soli uridin-5'-fosforne kisline, adenozin 5'-fosforna kislina, natrijeve soli inozin-5'-fosforne kisline, natrijeve soli gvanozin-5'-fosforne kisline), železov bisglicinat, Cinkovsulfat, vitamin E, Ppantotenska kislina, niacin, tiamin (vitamin B1), Bakrov sulfat, Mangan-sulfat, vitamin B6, vitamin A, Vitamin D, riboflavin, kalijev jodid, folna kislina, vitamin K, Natrijev selenat, biotin, vitamin B12
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml[1] |
|---|---|
| energijska vrednost | 281 / 67 kj / kcal |
| maščobe | 3,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,2 g |
| od tega DHA | 14,9 mg |
| od tega ARA (arahidonska kislina) | 14,9 mg |
| od tega alfa linolenska kislina | 53,7 mg |
| od tega LA (linolna kislina) | 613 mg |
| od tega enostavno nenasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| od tega večkrat nenasičene maščobne kisline | 0,7 g |
| ogljikovi hidrati | 8 g |
| od tega Laktoza | 7,8 g |
| od tega inozitol | 0,01 g |
| od tega sladkor | 7,8 g |
| vlaknine | 0,15 g |
| od tega 2'-fukozil laktoza | 0,09 g |
| od tega difukozillaktoza (DFL) | 0,01 g |
| od tega lakto-N-tetraoza (LNT) | 0,03 g |
| od tega 3'-sialilolaktoza (3'-SL) | 0,01 g |
| od tega 6'-sialillaktoza (6'-SL) | 0,02 g |
| beljakovine | 1,3 g |
| Sol | 0 g |
- 100 ml hrane, pripravljene za pitje (13,5 g + 90 ml vode)
Sestavine
| Sestavine | na 100 ml[1] |
|---|---|
| vitamin A | 60,8 µg |
| vitamin D (kalciferol) | 1,5 µg |
| vitamin E (tokoferol) | 1,8 mg |
| vitamin K | 8,5 µg |
| vitamin C | 11,1 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 0,11 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 0,15 mg |
| vitamin B3 (niacin) | 0,63 mg |
| vitamin B6 | 0,06 mg |
| folna kislina | 12,4 µg |
| vitamin B12 (kobalamin) | 0,19 µg |
| biotin | 2,8 µg |
| vitamin B5 (pantotenska kislina) | 0,78 mg |
| natrij | 29 mg |
| kalij | 87,8 mg |
| klorid | 60,6 mg |
| kalcij | 62,8 mg |
| fosfor | 37,8 mg |
| magnezij | 6,6 mg |
| železo | 0,62 mg |
| cink | 0,5 mg |
| izvleček plodov kumine | 0,05 mg |
| mangan | 0,03 mg |
| fluorid | 0,002 mg |
| selen | 3,8 µg |
| jod | 14,4 µg |
| holin | 25,5 mg |
| L-karnitin | 1,4 mg |
| tavrin | 4 mg |
- 100 ml hrane, pripravljene za pitje (13,5 g + 90 ml vode)
Pomembne informacije za uporabo
Priprava mlečne formule
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Humana Vertriebs GmbH, Flughafenallee 17, 28199 , Bremen, Nemčija, www.humana.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Humana Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Pre
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov