Hofladen Hirschmann Sadni namaz iz robid in breskev, 160 g
Intenzivne barve in okusa
€ 6,99
(€ 43,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadno-sladek okus
- čiste naravne sestavine
- idealno za zajtrk
Podobni izdelki
Opis
Robide dajejo temu sadnemu namazu intenzivno rdečo barvo, po okusu pa prevladuje vinogradniška breskev. Poleg najboljšega sadja vsebuje odličen sadni namaz iz robid in breskev s kmetije Hofladen Hirschmann le povsem naravne sestavine, kot so sladkor, pomarančni in limonin sok ter pektin.
| Št. izd.: | HL-62 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9120074861367 |
| Št.-Proizvajalca: | 62 |
| Znamka: | Hofladen Hirschmann |
| Sestava sadja: | jagodičje, breskev |
| Certifikati: | Gutes vom Bauernhof |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Izvor: | Avstrija |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo., Po odprtju hranite v hladilniku in porabite v enem mesecu. |
Sestavine
robida, breskev, sladkor, Pomarančni sok, Želirno sredstvo (pektin), limonin sok
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 590 / 141 kj / kcal |
| maščobe | 0,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 33 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Sadni namaz iz robid in breskev
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov