Hofbauer Mozartove kroglice - temna čokolada, 160 g
Dunajska klasika v plemeniti popolnosti
€ 10,99
(€ 68,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vsebuje 8 meric
- z visokokakovostnimi sestavinami
- mešanica finih komponent
Ustrezni izdelki
Opis
Doživite popolno simfonijo tradicionalne dunajske slaščičarske obrti in fine temne čokolade. Te Mozartove kroglice združujejo najfinejši marcipan, aromatičen pistacijev marcipan in kremasto lešnikovo nugat kremo, da ustvarijo harmonično kompozicijo okusov. Te praline, obdane z visokokakovostno temno čokolado, ponujajo edinstveno razvajanje za ljubitelje finih slaščic.
| Št. izd.: | LS-53258 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9003600532583 |
| Št.-Proizvajalca: | 53258 |
| Znamka: | Hofbauer |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
sladkor, 25 % mandlji, Kakavova masa, Kakavovo maslo, 4 % lešniki, invertni sladkorni sirup, sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitol, Invertase), 2 % pistacije, Polnovredno mleko v prahu, Glukosesirup, Posneto mleko v prahu, Čista maslena maščoba, laktoza, Emulgator (sojin lecitin), izvleček ječmenovega slada, arome, 52 % min. vsebnost kakava
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2085 / 498 kj / kcal |
| maščobe | 28 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 8,4 g |
| ogljikovi hidrati | 51 g |
| od tega sladkor | 48 g |
| beljakovine | 7,3 g |
| Sol | 0,04 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Avstrija, www.lindt.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofbauer Mozartove kroglice - temna čokolada
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov