Hofbauer Mozartove kroglice - pistacija, 160 g
Odlična poslastica z okusom pistacije
€ 10,99
(€ 68,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vsebuje 8 kosov
- z marcipanom iz pistacij
- odlično za darilo
Ustrezni izdelki
Opis
Te Mozartove kroglice združujejo izjemno obrt z najfinejšim razvajanjem. Nežno topljiva mlečna čokolada obdaja plast aromatičnega pistacijevega marcipana in lešnikovega nugata. Harmonična kompozicija oreščkaste globine in nežne sladkosti spremeni vsako kroglico v majhno umetniško delo avstrijske slaščičarske tradicije. Popolne tudi za darilo.
| Št. izd.: | LS-53259 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9003600532590 |
| Št.-Proizvajalca: | 53259 |
| Znamka: | Hofbauer |
| Lahko vsebuje sledi: | H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
sladkor, 23 % mandlji, Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu, Kakavova masa, 4 % lešniki, 3 % pistacije, invertni sladkorni sirup, sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitol, Invertase), Posneto mleko v prahu, Glukosesirup, laktoza, Emulgator (sojin lecitin), izvleček ječmenovega slada, Čista maslena maščoba, arome, 31 % min. vsebnost kakava, 21 % min. vsebnost mlečnih sestavin
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2077 / 496 kj / kcal |
| maščobe | 28 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 8,6 g |
| ogljikovi hidrati | 52 g |
| od tega sladkor | 49 g |
| beljakovine | 7,5 g |
| Sol | 0,07 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Avstrija, www.lindt.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofbauer Mozartove kroglice - pistacija
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov