Hauswirth - Čokolada

Čokoladne dobrote za praznične in sladke trenutke

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

Hauswirth: 3 izdelki

Hauswirth Čokoladni Miklavž - velik

Hauswirth Čokoladni Miklavž -​ velik, 100 g

  • za adventni čas
  • nežno topljiva
  • odlično za darilo
€ 3,79 (€ 37,90 / kg)

Razprodano

Hauswirth Parkelj in Miklavž

Hauswirth Parkelj in Miklavž, 70 g

  • fina nota vanilje
  • nežen okus
  • dovršene oblike
€ 3,49 (€ 49,86 / kg)

Razprodano

Hauswirth Čokoladni Miklavž - mali

Hauswirth Čokoladni Miklavž -​ mali, 60 g

  • fina kakavova nota
  • priljubljena klasika adventnega časa
  • nežno topljiv užitek
€ 2,79 (€ 46,50 / kg)

Razprodano