Haribo Jabolčni špageti, kisli, veganski, 200 g

Sladkanje s kislim jabolčnim pridihom

€ 2,79

(€ 13,95 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • saden okus jabolka
  • peneče kisel posip
  • 100 % veganska receptura

Pogosto naročeno skupaj z HOYER Bio Manuka medene pastile za grlo - Melisa, 30 g

Haribo Jabolčni špageti, kisli, veganski, 200 g € 2,79 (€ 13,95 / kg)
HOYER Bio Manuka medene pastile za grlo - Melisa, 30 g € 2,99 (€ 99,67 / kg)
Skupna cena: € 5,78
Opis

Kisli jabolčni špageti znamke HARIBO so vrhunski sladko-kisli prigrizek za vse ljubitelje jabolčnega okusa. Izjemno dolge sadne gumijaste vrvice navdušujejo s čudovito sadnim okusom jabolka, ki ga zaokroža živahna, kisla sladkorna plast.

Št. izd.: UNI-877106
Vsebina: 200 g
EAN: 4001686017067
Št.-Proizvajalca: 877106
Znamka: Haribo
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko
Lahko vsebuje sledi: G - mleko
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Sestavine

sladkor, Glukosesirup, Škrob, sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitolni sirup), pšenična moka, kislinsko sredstvo (citronska kislina), Jabolčna kislina, Emulgator (mono- in digliceridi maščobnih kislin), sredstvo za uravnavanje kislosti (natrijev hidrogen malat (E350)), aroma, Barvilo (bakrovi kompleksi klorofilina)

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Avstrija, www.haribo.com/de-at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haribo Jabolčni špageti, kisli, veganski