Haribo Cola & Orange Limited Edition, 175 g

Živahen sadni gumijasti užitek

Novosti!

€ 1,99

(€ 11,37 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 175 g

Na zalogi od 7. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 8. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • omejena posebna izdaja
  • priljubljen okus kole in pomaranče
  • sadno sladkanje

Pogosto naročeno skupaj z Haribo Happy Cherries, 175 g

Haribo Cola & Orange Limited Edition, 175 g € 1,99 (€ 11,37 / kg)
Haribo Happy Cherries, 175 g € 1,99 (€ 11,37 / kg)
Skupna cena: € 3,98
Opis

HARIBO Cola & Orange Limited Edition prinaša kultni okus priljubljene osvežilne pijače v obliki okusnih sadnih gumijev. Slastni koščki združujejo klasično noto kole z živahnim pridihom pomaranče in tako poskrbijo za edinstveno doživetje okusa. Ta posebna kreacija je prava poslastica za vse sladkosnede, ki obožujejo osvežilne kombinacije, ter sladka popestritev za vsak trenutek.

Št. izd.: UNI-890022
Vsebina: 175 g
EAN: 4001686021736
Št.-Proizvajalca: 890022
Znamka: Haribo
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Avstrija, www.haribo.com/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haribo Cola & Orange Limited Edition

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder