Haribo Beach Party Limited Edition, 175 g

Sadni poletni užitek za sladkanje

Novosti!

€ 1,99

(€ 11,37 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 175 g

Na zalogi od 7. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne četrtek, 8. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • omejena poletna izdaja
  • barvita mešanica sadnih gumijev
  • popolno za deljenje

Pogosto naročeno skupaj z Willi Dungl Bio bonboni "Ingver & Limona", 65 g

Haribo Beach Party Limited Edition, 175 g € 1,99 (€ 11,37 / kg)
Willi Dungl Bio bonboni "Ingver & Limona", 65 g € 2,79 (€ 42,92 / kg)
Skupna cena: € 4,78
Opis

HARIBO Beach Party Limited Edition prinaša veselo počitniško vzdušje kar v vaš predal s sladkarijami. Barvita mešanica ponuja okusno izbiro poletnih sadnih gumijastih figuric, ki takoj poskrbijo za dobro voljo. Na plaži, v kopališču ali med sproščanjem na balkonu, ti sadno-sladki okusi polepšajo vsak sončen trenutek. Privoščite si omejeno izdajo za sladkanje in delite veselo vzdušje zabave na plaži z najdražjimi.

Št. izd.: UNI-890043
Vsebina: 175 g
EAN: 4001686020845
Št.-Proizvajalca: 890043
Znamka: Haribo
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Avstrija, www.haribo.com/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haribo Beach Party Limited Edition

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder