Greenomic Cannoli, Cappuccino (200 g)
S kremastim nadevom, popolno kot prigrizek ali ob kavi
€ 12,89
(€ 64,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nadevani zvitki
- slastne dobrote
- v lepi posodi
Opis
Cannoli so klasično sicilijansko pecivo s kremastim nadevom. Idealni so ob kavi ali kot slasten prigrizek kadarkoli. Čudovita pločevinka je opremljena s pokrovom, ki ga je mogoče tesno zapreti s sponko, s čimer se ohrani svežina in okus kanolijev.
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2014 / 481 kj / kcal |
| maščobe | 28 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 5,8 g |
| ogljikovi hidrati | 46 g |
| od tega sladkor | 15 g |
| beljakovine | 9,8 g |
| Sol | 0,35 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Nemčija, www.greenomic.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Greenomic Cannoli
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
4,6 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 2 | (40%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
5 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov