Galup Baci di Dama, 150 g
Klasični piemontski piškoti z lešniki in čokolado
€ 14,49
(€ 96,60 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez glutena in laktoze
- krhko testo in temna čokolada
- z lešniki
Opis
Ta piemontska specialiteta je sestavljena iz dveh drobljivih piškotov iz maslenega testa, napolnjenih s temno čokolado. Recept ne vsebuje glutena in laktoze ter ponuja popolno ravnovesje med okusoma lešnikov in čokolade. Ne glede na to, ali gre za elegantno darilo ali sladko poslastico za deljenje, te neustavljive dobrote ponujajo edinstveno doživetje italijanske slaščičarske umetnosti.
| Št. izd.: | IMP-C30005 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 8053288210236 |
| Št.-Proizvajalca: | C30005 |
| Znamka: | Galup |
| Vrsta prehrane: | brez glutena, brez laktoze |
| Lahko vsebuje sledi: | H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti pri sobni temperaturi. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez laktoze |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2332 / 557 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 18,8 g |
| ogljikovi hidrati | 48 g |
| od tega sladkor | 25 g |
| vlaknine | 1,6 g |
| beljakovine | 3,7 g |
| Sol | 0,4 g |
Sestavine
Maslo brez laktoze[1], sladkor, lešniki, riževa moka, lešniki (Oreščki), koruzna moka, koruzni škrob, pasteriziran jajčni beljak, Moka šentjanževke
- vsebnost preostale laktoze v končnem izdelku je manjša od 0,01 %.
nežno grenka čokolada (Kakavova masa, sladkor, Kakavovo maslo, Emulgator (lecitin)), soja, aroma vanilije
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italija, www.galup.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Galup Baci di Dama
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov