FLYING GOOSE Sriracha - Mint, 200 ml
Osvežilno pikantno
€ 3,41 € 3,79 -10%
(€ 17,05 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z 61 % čilija
- pridih svežine
- idealno za pikantne omake
Ustrezni izdelki
Opis
Pridih svežine se sreča z drzno pikantnostjo: ta omaka sriracha združuje intenziven okus 61 % čilija z edinstvenim pridihom mete. Rezultat je presenetljivo aromatična omaka, odlična kot pomaka, za aromatiziranje mesnih in zelenjavnih jedi ali kot ustvarjalna sestavina v bowlah in wrapih. Obvezna za tiste, ki imajo radi pikantno hrano, a vedno iščejo nekaj posebnega.
| Št. izd.: | KK-8273 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 ml |
| EAN: | 8853662060125 |
| Št.-Proizvajalca: | 8273 |
| Znamka: | FLYING GOOSE |
| Vrsta prehrane: | Vegan, brez glutena |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju uporabite v 60 dneh., Hraniti izven dosega otrok. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Sestavine
61 % čili, sladkor, sol, 3 % mleti listi mete, Česen, voda, regulatorji kislosti (E260, E330), ojačevalec okusa (E621), Aroma mete, stabilizator (E415), konzervans (E202)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 662 / 158 kj / kcal |
| maščobe | 2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 31 g |
| od tega sladkor | 27 g |
| beljakovine | 2,3 g |
| Sol | 8,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Nemčija, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek FLYING GOOSE Sriracha - Mint
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.800 izdelkov