FLYING GOOSE Hoisin Sauce, 455 ml
Sladko, pikantno in aromatično
€ 5,59
(€ 12,29 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vsebuje gluten in sojo
- d česnom, sezamovim oljem in zvezdastim janežem
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Hoisin omaka je klasična sladko-pikantna omaka, narejena iz fermentirane sojine paste, sladkorja in začimb, kot sta zvezdasti janež in česen. Z rahlim pridihom sezamovega olja je odlična za dopolnitev azijskih jedi, kot omaka za omako, marinada ali za začinjanje receptov za jedi iz voka voka in žara.
| Št. izd.: | KK-8269 |
|---|---|
| Vsebina: | 455 ml |
| EAN: | 8853662056289 |
| Št.-Proizvajalca: | 8269 |
| Znamka: | FLYING GOOSE |
| Vrsta prehrane: | Vegan |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, F - soja, M - gorčica, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju uporabite v 60 dneh., Hraniti izven dosega otrok. |
Sestavine
voda, sladkor, 12 % fermentirana sojina pasta (Soja, pšenična moka, sol, voda, sladkor, ojačevalec okusa (E621)), konzervans (E211), sol, Vinski kis, modificiran tapiokin škrob, Česen, Sezamovo olje, zvezdasti janež, Barvilo (E150c), konzervans (E202)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 946 / 226 kj / kcal |
| maščobe | 1,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 51 g |
| od tega sladkor | 43 g |
| beljakovine | 1,7 g |
| Sol | 6,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Nemčija, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek FLYING GOOSE Hoisin Sauce
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov