Finca La Barca Zelene olive v dimljenem olivnem olju in finih zeliščih, 140 g

Španska poslastica s posebno aromo

€ 5,31 € 5,59 -5%

(€ 37,93 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 140 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Z najboljšimi sestavinami
  • Previdno pripravljeno
  • Edinstven okus

Pogosto naročeno skupaj z Finca La Barca Zelene oljke v dimljenem olivnem olju in prekajena paprika, 140 g

Finca La Barca Zelene olive v dimljenem olivnem olju in finih zeliščih, 140 g € 5,31 (€ 37,93 / kg)
Finca La Barca Zelene oljke v dimljenem olivnem olju in prekajena paprika, 140 g € 5,59 (€ 39,93 / kg)
Skupna cena: € 10,90
Opis

Te sončno zorjene španske oljke, vložene v najbolj dimljeno oljčno olje in oplemenitene z aromatičnim česnom in izbranimi zelišči, obljubljajo neprimerljivo uživanje na najvišji ravni. Izbrane sestavine in skrben postopek izdelave, ki temelji na tradicionalnih receptih, ustvarjajo ekskluzivno poslastico, ki vas z vsakim grižljajem popelje v Španijo.

Št. izd.: LC-ACEITUN-ASHIERBAS
Vsebina: 140 g
EAN: 8421401201629
Št.-Proizvajalca: ACEITUN
Znamka: Finca La Barca
Izvor: Španija
Sestavine

zelene olive, Rdeči poper, Česen, oljčno olje ekstra deviško, pitna voda, sol, citronska kislina[1], Mononatriumglutamat[4], Di-natrijev guanilat[4], Di-natrijev inozinat[4], kalijev sorbat[2], Natrijevbenzoat (E211)[2], Askorbinska kislina (300e)[3]

  1. sredstvo za uravnavanje kislosti
  2. konzervans
  3. antioksidant
  4. ojačevalec okusa
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 356 / 85 kj / kcal
maščobe 7,8 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1,9 g
ogljikovi hidrati 2,7 g
  od tega sladkor 0 g
beljakovine 1 g
Sol 2,4 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Finca La Barca - Aceite Ahumado, C/ESCUELAS S/N, 45513, SANTA CRUZ DE RETAMAR, Španija, fincalabarca.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Finca La Barca Zelene olive v dimljenem olivnem olju in finih zeliščih

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.