Ferrero Noggy Majhna čokoladna jajčka, 150 g
Polnjeni prigrizki za vso družino
€ 5,69
(€ 37,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nugat iz polnomastnega mleka in lešnikov
- kremasto, nežno in zelo aromatično
- priročno in dekorativno
Podobni izdelki
Opis
Nežna mlečna čokolada s kremastim lešnikovim nugat nadevom, kombinacija, ki se topi v ustih! Noggy jajca iz Ferrera so za marsikaterega sladkosneda iz vseh generacij obvezna za vsako velikonočno obdobje – zahvaljujoč čudovitim aromam, priročnim porcijam in očarljivemu videzu. Pohitite, ta dobrota se vsako leto hitro razproda!
| Št. izd.: | TG-1200989 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 80052401 |
| Št.-Proizvajalca: | 1200989 |
| Znamka: | Ferrero Noggy |
| Izvor: | Italija |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem prostoru., Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo., Hraniti ločeno od svetlobe. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2474 / 591 kj / kcal |
| maščobe | 39,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 19,7 g |
| ogljikovi hidrati | 51,3 g |
| od tega sladkor | 51 g |
| beljakovine | 6,7 g |
| Sol | 0,24 g |
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ferrero Noggy Majhna čokoladna jajčka
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov