Fentimans - Botanically Brewed Drinks
Very British. Very good.
Fentimans: 8 izdelkov
Fentimans Rose Lemonade, 275 ml
- z limoninim sokom in rožnim oljem
- ekskluzivna osvežitev
- popolnp za dolge pijače
€ 3,23 € 3,59 (€ 11,75 / l)
Dostava do 7. oktober
Fentimans Curiosity Cola, 275 ml
- po tradicionalnem receptu
- iz najboljših zelišč
- čudovito z ledom
€ 3,23 € 3,59 (€ 11,75 / l)
Dostava do 7. oktober
Fentimans Yuzu Tonic, 200 ml
- Polno limoninih arom
- Subtilni podtoni zelišč
- Popoln mix za London Dry Gin
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)
Dostava do 7. oktober
Fentimans Valencia Orange, 200 ml
- Rafinirano z limonsko travo
- Dobro se usklajuje z zeliščnimi gini
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)
Dostava do 7. oktober
Fentimans Pink grenivka tonik, 200 ml
- idealen za dolge pijače
- nežni okus
- brez umetnih ojačevalcev okusov
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)
Dostava do 7. oktober
Fentimans Pivo Ginger, 200 ml
- iz najboljših ingverjevih korenin
- prijetna ostrina
- najboljša z ledom
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)
Dostava do 7. oktober
Fentimans Light Tonic Water, 200 ml
- sadno, sveže in trpko
- idealno tudi za long drinks
- prepoznavna citrusna in kinin nota
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)
Dostava do 7. oktober
Fentimans Indian Tonic, 200 ml
- Izdelano iz skrbno izbranih rastlinskih izvlečkov
- Odlično se poda k sadnim in cvetnim ginom
- S kininovim lubjem in limonsko travo
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)
Dostava do 7. oktober
Odkrijte številne okusne pijače z britansko prefinjenostjo. Podjetje, ki ga je leta 1905 ustanovil Thomas Fentiman, še danes navdušuje brbončice.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.750 izdelkov