Haas Vaniljeva glazura, 250 g
Snežno bel preliv za fino pecivo in piškote
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hitro sušenje
- fina vaniljeva aroma na sladkorni osnovi
- visoka odpornost na rezanje brez pokanja
Opis
Vanilijeva glazura daje tortam in sladicam eleganten zaključek z nežnim okusom vanilije. Zaradi tekoče konsistence omogoča enostaven nanos in se hitro suši pri sobni temperaturi. Ko se strdi, ustvari gosto, neprozorno belo glazuro, idealno za okraševanje in natančno porcioniranje sladic.
| Št. izd.: | EDH-10017250 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9055500172512 |
| Št.-Proizvajalca: | 10017250 |
| Znamka: | Haas |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
sladkor, modificiran škrob, Barvilo (Calciumcarbonat), kurkumin, aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1654 / 395 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 99 g |
| od tega sladkor | 93 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Vaniljeva glazura
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov