Haas Hladno mešana vaniljeva omaka, 36 g
Nežen vaniljev užitek brez kuhanja in kožice
€ 1,99
(€ 55,28 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hladno mešana in posebej nežna
- kuhanje ni potrebno
- brez nastanka kožice
Opis
Hladno mešana vaniljeva omaka znamke Haas je še posebej nežna in pripravljena v hipu, saj mleka ni treba prekuhavati. To zanesljivo prepreči nastanek moteče kožice na površini. Odlično se obnese kot okusno polnilo za torte in peciva ali kot slastna desertna omaka za poljubno garniranje.
| Št. izd.: | EDH-1004013 |
|---|---|
| Vsebina: | 36 g |
| EAN: | 9055500109082 |
| Št.-Proizvajalca: | 1004013 |
| Znamka: | Haas |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
modificiran škrob, sladkor, Aufschlaghilfe (Glukosesirup, kokosovo olje), Emulgator (mono- in digliceridi maščobnih kislin, estri mlečne kisline mono- in digliceridov maščobnih kislin), rastlinske beljakovine, stabilizator (Kalijev fosfat), Želirno sredstvo (karagenan), gostilo (konjak E425), stabilizator (kalijev klorid), sredstvo za uravnavanje kislosti (natrijev citrat), aroma, Barvilo (karoten)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1742 / 416 kj / kcal |
| maščobe | 5,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 5,2 g |
| ogljikovi hidrati | 89 g |
| od tega sladkor | 30 g |
| beljakovine | 0,9 g |
| Sol | 0,39 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Hladno mešana vaniljeva omaka
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov