Haas Čilijev hren, 185 g
Ognjeni čilijev hren in ostrina za mesne jedi
€ 3,99
(€ 21,57 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z visokim deležem hrena
- ognjeni čili v prahu in fini koščki čilija
- posebna nota za šunko in pečenko
Opis
Čilijev hren znamke Haas dopolnjuje ponudbo z ognjeno različico, ki prepriča z visokim deležem hrena ter vročim čilijem v prahu in finimi koščki čilija. S to intenzivno kombinacijo daje kuhanemu govejemu mesu, šunki, svinjski pečenki in prekajenemu mesu prav posebno pikantno noto.
| Št. izd.: | EDH-10062195 |
|---|---|
| Vsebina: | 185 g |
| EAN: | 9055500621966 |
| Št.-Proizvajalca: | 10062195 |
| Znamka: | Haas |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce, G - mleko, M - gorčica, O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
74 % nariban hren, 80 % majoneza (sončnično olje, voda, rumenjak, vinski žgani kis, sol), konzervans (kalijev sorbat), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, sladkor, AQUA, sirotka v prahu, sol, 1,1 % čili v prahu, modificiran škrob, vinski žgani kis, gostilo (Guar gumi moka), Xanthan, sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina), antioksidanti (Natrijev meta-bisulfat)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 808 / 193 kj / kcal |
| maščobe | 12 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,4 g |
| ogljikovi hidrati | 15 g |
| od tega sladkor | 10 g |
| beljakovine | 2,6 g |
| Sol | 1,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Čilijev hren
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov