Don Gastronom - za prave španske trenutke užitka

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

Don Gastronom: 3 izdelki

Začimbna omaka s paradižnikom, mandlji in lešniki

Don Gastronom Začimbna omaka s paradižnikom, mandlji in lešniki, 130 g

  • kremasta tekstura in pikanten okus
  • rafinira meso, ribe in drugo
  • formula brez laktoze
€ 5,89 (€ 45,31 / kg)

Dostava do 6. oktober

Začimbna omaka z rdečo papriko, česnom in kumino

Don Gastronom Začimbna omaka z rdečo papriko, česnom in kumino, 130 g

  • pikantno in intenzivno začinjeno
  • česen & kumina
  • dip za slane jedi
€ 5,49 (€ 42,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Začimbna omaka s paradižnikom, česnom in mandlji

Don Gastronom Začimbna omaka s paradižnikom, česnom in mandlji, 130 g

  • začinjeno in sadno s pikantnostjo
  • vsestransko
  • formula brez laktoze
€ 5,49 (€ 42,23 / kg)

Dostava do 6. oktober