Chutneys in Gelees za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Chutneys & Gelees: 30 izdelkov

Belberry Začinjen mangov chutney

Belberry Začinjen mangov chutney, 180 g

  • Sadno in začinjeno
  • Narejeno iz zrelega sadja
  • Vsestransko uporabno
€ 5,49 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

Belberry Pikantna gourmet omaka z mangom

Belberry Pikantna gourmet omaka z mangom, 250 ml

  • sladko-kislo in sadno
  • fino začinjeno
€ 8,89 (€ 35,56 / l)

Dostava do 5. oktober

Die Käsemacher Figov Chutney

Die Käsemacher Figov Chutney, 180 g

  • Začinjeno in sladko
  • Z ingverjem, kardamomom in čilijem
  • Dobro tudi z mesom na žaru
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sapore di Sole Bio Dolcezza di Cipolla Rossa

Sapore di Sole Bio Dolcezza di Cipolla Rossa, 200 g

  • namaz iz rdeče čebule
  • odlično kot namaz ali čatni
  • edinstveni okusi
€ 5,99 (€ 29,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

STAUD‘S Chutney jabolka-česen-čebula

STAUD‘S Chutney jabolka-​česen-​čebula, 130 g

  • za pikantne jedi z žara
  • posebej fino v receptu
€ 5,29 (€ 40,69 / kg)

Dostava do 5. oktober

Belberry Sadni pripravek iz fig in črnega popra

Belberry Sadni pripravek iz fig in črnega popra, 130 g

  • Sladko in začinjeno
  • Idealno z modrim sirom
€ 5,49 (€ 42,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Fink's Delikatessen Sladki čilijev dip s črnimi oreščki

Fink's Delikatessen Sladki čilijev dip s črnimi oreščki, 212 ml

  • Sadno in pikantno
  • Okusno z: sir, pečenka na žaru in perutnina
€ 9,39 (€ 44,29 / l)

Dostava do 5. oktober

Die Käsemacher Peppersweet-Chutney

Die Käsemacher Peppersweet-​Chutney, 180 g

  • S koščki češnjeve paprike
  • Odlično spremlja sir, ribe in meso
  • Sladkega in pikantnega okusa
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

Chutney z ribezom, čebulo in bengalskim poprom

Fink's Delikatessen Chutney z ribezom, čebulo in bengalskim poprom, 106 ml

  • edinstven okus
  • intenzivno - kislo - sveže
  • odlična aroma
€ 6,39 (€ 60,28 / l)

Dostava do 5. oktober

TIMI Sadni bučni čatni

TIMI Sadni bučni čatni, 120 g

  • odlično k sirnemu krožniku
  • rahlo sladek okus
€ 6,99 (€ 58,25 / kg)

Dostava do 5. oktober

Fink's Delikatessen Bio chutney iz jabolk in hrena

Fink's Delikatessen Bio chutney iz jabolk in hrena, 130 g

  • sadno-kislo in pikantno
  • za sir in drugo
  • 100% bio sestavine
€ 7,59 (€ 58,38 / kg)

Dostava do 5. oktober

Hofladen Hirschmann Bučno-jabolčni Chutney

Hofladen Hirschmann Bučno-​jabolčni Chutney, 130 g

  • oplemeniteno z jabolki
  • idealno za mesne jedi
  • brez konzervansov
€ 6,29 (€ 48,38 / kg)

Dostava do 5. oktober

Belberry Čebulni chutney

Belberry Čebulni chutney, 180 g

  • Sladko in začinjeno
  • Odlično s hrano na žaru
  • Tudi s pečenko in sirom
€ 5,49 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

Belberry Sadni pripravek iz marelic in kumine

Belberry Sadni pripravek iz marelic in kumine, 130 g

  • Orientalska nota
  • Odlično z mehkim sirom
  • Tudi s narezki
€ 5,49 (€ 42,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

Belberry Chutney iz malin in čebule

Belberry Chutney iz malin in čebule, 180 g

  • Sadno in sladko
  • Idealno za narezke
  • Odlično z mladim sirom
€ 5,49 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 5. oktober

TIMI Čatni jabolko - hren - brusnica

TIMI Čatni jabolko -​ hren -​ brusnica, 100 g

  • idealno k siru
  • primerno tudi k jedem iz divjačine
  • fina sadna pikantnost
€ 6,99 (€ 69,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

Fink's Delikatessen Marelični chutney s curryjem in kokosom

Fink's Delikatessen Marelični chutney s curryjem in kokosom, 106 ml

  • odličen okus
  • vrhunska kakovost
  • za ribe, meso in sir
€ 6,39 (€ 60,28 / l)

Dostava do 5. oktober

Classic Ayurveda Mangov chutney, bio

Classic Ayurveda Mangov chutney, bio, 180 g

  • mango, jabolko in ananas
  • nežna izdelava v Nemčiji
  • s trikatu mešanico začimb, cejlonskim cimetom in čilijem
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

STAUD‘S Omaka Cumberland

STAUD‘S Omaka Cumberland, 130 g

  • z ribezom in pomarančami
  • oplemeniteno z rdečim vinom in portovcem
  • odlično kot priloga
€ 5,99 (€ 46,08 / kg)

Dostava do 5. oktober

Sapore di Sole Bio Dolcezza di Pomodori Verdi

Sapore di Sole Bio Dolcezza di Pomodori Verdi, 220 g

  • chutney & namaz
  • iz zelenih paradižnikov
  • sadno-sladek
€ 4,99 (€ 22,68 / kg)

Dostava do 5. oktober

Brezzo Salsa Dolce di Cipolle rosse

Brezzo Salsa Dolce di Cipolle rosse, 110 g

  • odlično z zrelim sirom
  • sladko-pikanten okus čebule
  • idealno tudi z mesom in ribami
€ 6,49 (€ 59,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Brezzo Salsa Dolce di Fichi Senapati

Brezzo Salsa Dolce di Fichi Senapati, 110 g

  • sadno-sladke fige z gorčičnim pridihom
  • idealno k sirovim in mesnim jedem
  • odličen gurmanski dodatek za vašo kuhinjo
€ 6,49 (€ 59,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Classic Ayurveda Slivov chutney, bio

Classic Ayurveda Slivov chutney, bio, 200 g

  • 70 % sliv, palmov sladkor in začimbe
  • bio kakovost iz lastnega proizvodnega obrata
  • vegansko in brez glutena
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Dostava do 5. oktober

Gölles Manufaktur Kis Gelee kutina

Gölles Manufaktur Kis Gelee kutina, 105 ml

  • nežno-grenek okus
  • zelo delikatna kot priloga zrelih trdih sirov
  • iz svežih sadežev
€ 5,99 (€ 57,05 / l)

Dostava do 5. oktober

STAUD‘S Chutney marelica

STAUD‘S Chutney marelica, 130 g

  • sadni spremljevalec žara
  • kot nalašč s sirom, ribami in mesom
€ 5,29 (€ 40,69 / kg)

Dostava do 5. oktober

Gölles Manufaktur Kis Gelee trio

Gölles Manufaktur Kis Gelee trio, 315 ml

  • majhne-fine poslastice
  • za kulinarične specialitete
  • možno vsestransko kombinirati
€ 21,99 (€ 69,81 / l)

Dostava do 15. oktober

Gölles Manufaktur Kis Gelee balzamičen jabolčni

Gölles Manufaktur Kis Gelee balzamičen jabolčni, 105 ml

  • čudovit okus
  • dozorela aroma
  • primerno za sire in solate
€ 6,59 (€ 62,76 / l)

Dostava do 15. oktober

Hofladen Hirschmann Chutney iz jabolk in hrena

Hofladen Hirschmann Chutney iz jabolk in hrena, 130 g

  • Dobro se ujema s piščancem in puranom
  • Za avstrijskoštajerski prigrizek
€ 6,39 (€ 49,15 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Brezzo Salsa Dolce di Peperoni Senapati

Brezzo Salsa Dolce di Peperoni Senapati, 110 g

  • sladko-pikanten okus
  • odlično s sirom in kruhom
  • idealno za ustvarjalne recepte
€ 6,49 (€ 59,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Gölles Manufaktur Kis Gelee malina

Gölles Manufaktur Kis Gelee malina, 105 ml

  • iz svežih sadežev
  • harmonira z zelenjavo
  • aromatičen vonj
€ 5,99 (€ 57,05 / l)

Dostava do 15. oktober