Spominki in majhna darila Demmers Teehaus

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke
Filter

Spominki in majhna darila: 19 izdelkov

Demmers Teehaus Črni čaj "Dvorec Schönbrunn"

Demmers Teehaus Črni čaj "Dvorec Schönbrunn", 100 g

  • elegantna zbirateljska pločevinka z motivom dvorca
  • višinski črni čaj iz Cejlona
  • polna in žametno mehka aroma
€ 9,80 € 10,89 (€ 98,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Sisijin najljubši čaj

Demmers Teehaus Sisijin najljubši čaj, 100 g

  • črni čaj iz Kitajske
  • idealno kot posladek
  • z okusom čokoladnih tartufov
€ 7,46 € 8,29 (€ 74,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus QUICK-T® Klimt, čaj

Demmers Teehaus QUICK-​T® Klimt, čaj, 25 vreč (43,75 g)

  • aromatični Earl Grey
  • pikantno in citrusno-sadno
  • temna barva tekočine
€ 7,46 € 8,29 (€ 170,51 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus QUICK-T® Mozart, čaj

Demmers Teehaus QUICK-​T® Mozart, čaj, 25 vreč (43,75 g)

  • Vanilijeve note in močna pikantnost
  • Črni čaj iz Cejlona
  • Hitro pripravljeno
€ 7,01 € 7,79 (€ 160,23 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Črni čaj "Mala nočna glasba"

Demmers Teehaus Črni čaj "Mala nočna glasba", 100 g

  • elegantna zbirateljska pločevinka z motivom Mozarta
  • mešanica črnih čajev iz Cejlona in Kitajske
  • prefinjena aroma čokoladnih tartufov
€ 8,99 € 9,99 (€ 89,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Sadni čaj "Panorama Dunaja"

Demmers Teehaus Sadni čaj "Panorama Dunaja", 100 g

  • elegantna zbirateljska pločevinka s panoramo Dunaja
  • osvežujoča osnova z lupinami citrusov
  • intenzivna, sladka aroma jagod
€ 11,87 € 13,19 (€ 118,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sadni čaj v pločevinki "Pozdrav z Dunaja"

Demmers Teehaus Sadni čaj v pločevinki "Pozdrav z Dunaja", 100 g

  • z nebeško malino
  • zelo aromatičen
  • z dunajskimi motivi
€ 11,69 € 12,99 (€ 116,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Sadni čaj "Vienna Forever"

Demmers Teehaus Sadni čaj "Vienna Forever", 100 g

  • eleganten dizajn z dunajsko katedralo sv. Štefana
  • s korintami, sultaninami in vrtnicami
  • sadna aroma okusa
€ 8,90 € 9,89 (€ 89,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Quick-T Sisi mix

Demmers Teehaus Quick-​T Sisi mix, 75 g

  • Sadni in cvetlični okus
  • Rdečkasta barva
  • Privlačna embalaža
€ 8,09 € 8,99 (€ 107,87 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Schönbrunn, čaj

Demmers Teehaus Schönbrunn, čaj, 100 g

  • okusen čaj
  • aromatična mešanica
€ 7,19 € 7,99 (€ 71,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Črni čaj "Sisijina mešanica"

Demmers Teehaus Črni čaj "Sisijina mešanica", 100 g

  • močan črni cejlonski čaj
  • nežna aroma irskega viskijevega likerja
  • brezalkoholni užitek za čajanke
€ 7,37 € 8,19 (€ 73,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Črni čaj "Poljub"

Demmers Teehaus Črni čaj "Poljub", 100 g

  • osnova iz vrhunskega cejlonskega črnega čaja
  • najboljša aroma bergamotke in pomaranče
  • osvežujoča citrusna nota
€ 8,18 € 9,09 (€ 81,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Lipicanec, čaj

Demmers Teehaus Lipicanec, čaj, 100 g

  • zeleni čaj iz Tajvana
  • s tipično travnato noto
€ 6,56 € 7,29 (€ 65,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Darilni set čajev "7 dni, 7 čajev"

Demmers Teehaus Darilni set čajev "7 dni, 7 čajev"

  • 8 elegantnih mini pločevink
  • 7 najboljših ekoloških čajev v rinfuzi
  • kandirani sladkor za sladkosnede
€ 40,04 € 44,49 (€ 154,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Demmers Teehaus Črni čaj "Amadeusova mešanica"

Demmers Teehaus Črni čaj "Amadeusova mešanica", 100 g

  • črni čaji iz Cejlona, Kitajske in Indije
  • s sladkimi koščki karamele
  • kremasta aroma karamele
€ 7,82 € 8,69 (€ 78,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Darilni set čajev "7 dni, 7 čajev Winter"

Demmers Teehaus Darilni set čajev "7 dni, 7 čajev Winter"

  • 8 elegantnih mini pločevink
  • 7 najboljših ekoloških čajev v rinfuzi
  • kandirani sladkor za sladkosnede
€ 40,04 € 44,49 (€ 164,77 / kg)

Dostava do 21. oktober

Demmers Teehaus Sadni čaj "Klimtova mešanica Adele"

Demmers Teehaus Sadni čaj "Klimtova mešanica Adele", 100 g

  • eksotična mešanica z mangom in ananasom
  • osvežujoča osnova z lupinami citrusov
  • eleganten dizajn po navdihu Klimta
€ 8,54 € 9,49 (€ 85,40 / kg)

Dostava do 21. oktober

Demmers Teehaus Črni čaj "Cesarjev čaj"

Demmers Teehaus Črni čaj "Cesarjev čaj", 100 g

  • poln in pikanten črni čaj iz Indije
  • močna, bakreno rdeča barva
  • klasičen in dolgotrajen pookus
€ 7,01 € 7,79 (€ 70,10 / kg)

Dostava do 21. oktober

Demmers Teehaus Darilni set 4 čajev "Klimt"

Demmers Teehaus Darilni set 4 čajev "Klimt", 85 g

  • 4 elegantne zbirateljske pločevinke z motivi Klimta
  • po 25 g visokokakovostnega čaja v rinfuzi
  • 2x črni čaj, 1x zeleni čaj, 1x sadni čaj
€ 24,74 € 27,49 (€ 291,06 / kg)

Dostava do 21. oktober