Demmers Teehaus BIO sirup za ledeni čaj "Zeleni čaj in bezeg", 500 ml
Osvežujoča eleganca za vaš ledeni čaj
€ 16,59
(€ 33,18 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- izbrane sestavine iz ekološke pridelave
- sladkoba izključno iz ekoloških sadnih sokov
- čudovita zlato oranžna barva
Ustrezni izdelki
Opis
Doživite čudovito cvetlično osvežitev, ki je povsem brez umetnih dodatkov! S tem ekološkim sirupom za ledeni čaj si lahko svoj poletni hladen napitek zmešate v nekaj sekundah. Prefinjen eliksir združuje značilne, rahlo trpke note plemenitega zelenega čaja z nežno sladkobo bezgovih cvetov in sadnega zgoščenega jabolčnega soka iz nadzorovane ekološke pridelave.
Koncentrat preprosto vmešajte v svežo hladno vodo v praktičnem razmerju 1:10 in uživajte v zlato oranžnem sijočem napitku, ki se odlično prilega sproščenim popoldnevom na vrtu ali balkonu!
| Št. izd.: | DT-00-93762 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012567 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-93762 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 1452,0 / 346,8 kj / kcal |
| maščobe | 0,05 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,03 g |
| ogljikovi hidrati | 85 g |
| od tega sladkor | 82 g |
| beljakovine | 0,18 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO sirup za ledeni čaj "Zeleni čaj in bezeg"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov