Demmers Teehaus BIO sirup za ledeni čaj "Rooibos Cranberry", 500 ml
Sadno svež ledeni čaj povsem preprosto narejen doma
€ 16,59
(€ 33,18 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- sladkoba izključno iz ekoloških sadnih sokov
- blago sadna osnova rooibosa
- varčno mešalno razmerje 1:10
Ustrezni izdelki
Opis
S tem ekološkim sirupom za ledeni čaj boste v kozarcu v hipu pričarali čudovito malinovo rdečo osvežitev! Prefinjena receptura združuje blag značaj pravega rdečega grma (rooibosa) z rahlo kiselkasto sadno noto brusnic in na soncu zrelih jabolk iz nadzorovane ekološke pridelave.
Posebnost: prijetna sladkoba izvira izključno iz ekoloških sadnih sokov. Koncentrat preprosto prelijte z ledeno hladno vodo v enostavnem razmerju 1:10, po želji dodajte nekaj kock ledu ali svežo meto in vaš popolni odžejalec je pripravljen!
| Št. izd.: | DT-00-93763 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012628 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-93763 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 1578,05 / 376,91 kj / kcal |
| maščobe | 0,05 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,02 g |
| ogljikovi hidrati | 93 g |
| od tega sladkor | 86 g |
| beljakovine | 0,13 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO sirup za ledeni čaj "Rooibos Cranberry"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov