Demmers Teehaus BIO sirup za ledeni čaj "Črni čaj in limeta", 500 ml
Osvežujoča limeta sreča močan črni čaj
€ 16,59
(€ 33,18 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- osnova iz pravega črnega čaja
- čista sadna sladkoba brez kristalnega sladkorja
- zelo varčen zaradi mešalnega razmerja 1:10
Ustrezni izdelki
Opis
S tem praktičnim ekološkim sirupom za ledeni čaj boste v hipu ustvarili popolno osvežitev! Skrbno uravnotežena receptura združuje močan izvleček črnega čaja z osvežujoče kislo noto pravega limetinega soka in sadnega jabolka iz nadzorovane ekološke pridelave.
Posebnost: prijetna, naravna sladkoba izvira izključno iz visokokakovostnih ekoloških sadnih sokov – popolnoma brez dodanega rafiniranega kristalnega sladkorja. Za domač premium ledeni čaj sirup preprosto zmešajte s svežo, hladno vodo (ali gazirano mineralno vodo) v razmerju 1:10 in takoj uživajte v intenzivno sadnem odžejalcu!
Priprava:
Zmešajte sirup in vodo v razmerju 1:10.
| Št. izd.: | DT-00-93761 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012529 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-93761 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo., Po odprtju hraniti v hladilniku. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 1541 / 368 kj / kcal |
| maščobe | 0,05 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,02 g |
| ogljikovi hidrati | 90 g |
| od tega sladkor | 86 g |
| beljakovine | 0,23 g |
| Sol | 0,08 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO sirup za ledeni čaj "Črni čaj in limeta"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov