Demmers Teehaus BIO sirup "Ingver", 500 ml
Sadno-pikanten vsestranski sirup za vašo kuhinjo
€ 16,59
(€ 33,18 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- certificirane ekološke sestavine
- varčno mešalno razmerje 1:10
- za tople in hladne napitke
Ustrezni izdelki
Opis
S tem visokokakovostnim ekološkim sirupom za čaj v vaš dom prihaja pravi multitalent! Prefinjena kompozicija temelji na fino ukuhanem zgoščenem jabolčnem soku, ki je harmonično usklajen z intenzivnim izvlečkom ostrega ingverja, osvežujoče limone in izbranih zelišč.
Ne glede na to, ali iščete topel napitek za turobne dni ali pa ledeno osvežitev poleti – zlatorumen sirup preprosto prelijte z vročo ali hladno vodo v razmerju 1:10! Ta ekološka kreacija daje neponovljiv aromatičen poudarek tudi pri obogatitvi vaših najljubših čajev, v osvežujočih koktajlih na naslednji zabavi ali kot skrivna sestavina v bovli.
| Št. izd.: | DT-00-98467 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9004163225899 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-98467 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 1500,00 / 358,27 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 87,9 g |
| od tega sladkor | 82 g |
| beljakovine | 0,1 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO sirup "Ingver"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov