Pijače znižane za celih 20%

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Pijače: 19 izdelkov

Pompadour Prašek za vročo čokolado, 80%

Pompadour Prašek za vročo čokolado, 80%, 220 g (porcijska vrečka) (200 g)

  • 80% vsebnost čokolade
  • hitra priprava
  • neustavljivo čokoladno
€ 5,52 € 7,89 (€ 27,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • listo, lahko in vegansko
  • iz hidroliziranih grahovih proteinov
  • manj kalorij
€ 14,99 € 29,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pompadour Kakav za napitek

Pompadour Kakav za napitek, 1 kg

  • poseben užitek
  • enostavna priprava
  • uživajte z mlekom ali vodo
€ 12,52 € 17,89 (€ 12,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pompadour Kakav za avtomat

Pompadour Kakav za avtomat, 1 kg

  • 14% kakav z nizko vsebnostjo maščob
  • priprava z vodo
  • čokoladna nota
€ 9,44 € 13,49 (€ 9,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Marry The Berried Icetea

Marry Icetea Marry The Berried Icetea, 330 ml

  • 100% štajersko jagodičevje
  • narejeno iz čajnih listov in celih jagod
  • osvežilno, z okusom jagodičevja in preprosto okusno
€ 1,49 € 1,99 (€ 4,52 / l)

Dostava do 7. oktober

TEEKANNE Bio Luxury Bag  Sencha Morning Blossom

TEEKANNE Bio Luxury Bag Sencha Morning Blossom, 20 vrečk (80 g)

  • sadno-cvetlično in nežno trpko
  • razsuti čaj v vrečki za poparek
  • za velike skodelice in čajnike
€ 8,54 € 11,39 (€ 106,75 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio Lederhosen Spirit

5 CUPS Bio Lederhosen Spirit, 20 čajnih vrečk (28 g)

  • v piramidnih vrečkah
  • z jabolkom in šipkom
  • s kamilico in komarčkom
€ 6,08 € 8,69 (€ 217,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio Triple Mint

5 CUPS Bio Triple Mint, 20 čajnih vrečk (24 g)

  • s 3 vrstami mete
  • v piramidnih vrečkah
  • posebej osvežujoče
€ 5,94 € 8,49 (€ 247,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Kombucha Energy¹ Powder

nu3 Kombucha Energy¹ Powder, 150 g

  • z limono in ingverjem
  • z vitaminom B12 in C
  • brez umetnih dodatkov
€ 9,09 € 12,99 (€ 60,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Organic Matcha

nu3 Organic Matcha, 30 g

  • z nizko vsebnostjo sladkorja
  • izdelano iz ročno nabranih listov
  • fino mlet prah
€ 9,93 € 14,19 (€ 331,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio I Want To Berry You

5 CUPS Bio I Want To Berry You, 20 čajnih vrečk (60 g)

  • še posebej saden
  • z jabolkom in hibiskusom
  • s cimetom, janežem in kardamomom
€ 5,94 € 8,49 (€ 99,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio Every Day Is Like Sunday

5 CUPS Bio Every Day Is Like Sunday, 20 čajnih vrečk (44 g)

  • v piramidnih vrečkah
  • z rooibosom in kurkumo
  • z listi robide in kamilico
€ 5,94 € 8,49 (€ 135,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio The Adventures Of Earl Grey

5 CUPS Bio The Adventures Of Earl Grey, 20 čajnih vrečk (40 g)

  • v piramidnih vrečkah
  • z modrim glavincem in sivko
  • posebej aromatično
€ 5,45 € 7,79 (€ 136,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio Sunny's Berry Mint

5 CUPS Bio Sunny's Berry Mint, 20 čajnih vrečk (60 g)

  • jabolko in hibiskus
  • bezeg in šipek
  • listi jagod in robid
€ 5,94 € 8,49 (€ 99,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio Lemon Lazy Afternoon

5 CUPS Bio Lemon Lazy Afternoon, 20 čajnih vrečk (60 g)

  • v piramidnih vrečkah
  • z jabolkom in hibiskusom
  • s pomarančno lupino in sladkim korenom
€ 5,94 € 8,49 (€ 99,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio 8.20 Train to Assam

5 CUPS Bio 8.20 Train to Assam, 20 čajnih vrečk (46 g)

  • črni čaj iz pravične trgovine
  • v piramidnih vrečkah
  • intenziven okus
€ 5,45 € 7,79 (€ 118,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Organic Pumpkinseed Protein

nu3 Organic Pumpkinseed Protein, 500 g

  • iz 10 0% bučnih semen
  • s 60% vsebnostjo proteinov
  • v bio kakovosti
€ 7,69 € 10,99 (€ 15,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio Miss Tedox

5 CUPS Bio Miss Tedox, 20 čajnih vrečk (40 g)

  • v piramidnih vrečkah
  • z limonsko travo in pomarančno lupino
  • osvežujoče in rahlo pikantno
€ 5,94 € 8,49 (€ 148,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

5 CUPS Bio Be Green My Friend

5 CUPS Bio Be Green My Friend, 20 čajnih vrečk (50 g)

  • čaj iz pravične trgovine
  • v piramidnih vrečkah
  • posebej aromatično
€ 5,45 € 7,79 (€ 109,00 / kg)

Dostava do 7. oktober