De Rit Organics - slastni izdelki iz Nizozemske

Blagovna znamka De Rit Organics že od leta 1969 predstavlja kulinarične dobrote najboljše ekološke kakovosti! Doživite specialitete z Nizozemske in 100% pristen okus!

Filtriranje in razvrščanje

Cene Certifikati Vrsta prehrane
Filter

De Rit Organics: 13 izdelkov

DE RIT Bio kavni piškoti

DE RIT Bio kavni piškoti, 165 g

  • odličen okus po cimetu
  • idealno za kavo
  • oplemeniteno z medom
€ 3,59 (€ 21,76 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio čičerikin čips - morska sol

DE RIT Bio čičerikin čips -​ morska sol, 75 g

  • vegansko
  • posebej hrustljavo
  • oplemeniteno z morsko soljo
€ 3,29 (€ 43,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio krompirjev čips z morsko soljo

DE RIT Bio krompirjev čips z morsko soljo, 125 g

  • neprimerljivo hrustljavo
  • krompir je pečen z lupino
  • oplemeniteno s soljo
€ 3,19 (€ 25,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio čičerikin čips - paprika

DE RIT Bio čičerikin čips -​ paprika, 75 g

  • hrustljav prigrizek
  • okusna alternativa
  • s pekočo papriko
€ 3,29 (€ 43,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio čičerikin čips - rožmarin

DE RIT Bio čičerikin čips -​ rožmarin, 75 g

  • čudovito hrustljavo
  • manj nasičenih maščob
  • vegansko
€ 3,29 (€ 43,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio palčke s sirom gouda

DE RIT Bio palčke s sirom gouda, 100 g

  • krepka poslastica
  • krhko listnato testo
  • z okusnim sirom
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio krompirjev čips s papriko

DE RIT Bio krompirjev čips s papriko, 125 g

  • iz najboljšega ekološkega krompirja
  • krompir je pečen z lupino
  • oplemeniteno s papriko v prahu
€ 3,19 (€ 25,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio Double Chocolate Chip Cookies - lešnik

DE RIT Bio Double Chocolate Chip Cookies -​ lešnik, 175 g

  • s hrustljavimi lešniki
  • čudovito čokoladno
  • čisti užitek
€ 4,69 (€ 26,80 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio čičerikin čips - kisla smetana

DE RIT Bio čičerikin čips -​ kisla smetana, 75 g

  • hrustljavo & okusno
  • najboljše bio sestavine
  • s pikantno kislo smetano
€ 3,29 (€ 43,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bio medeni vaflji

DE RIT Bio medeni vaflji, 175 g

  • hrustljavi vaflji
  • sladko polnilo
  • iz najboljših bio sestavin
€ 3,39 (€ 19,37 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio Bean Sticks s papriko

DE RIT Bio Bean Sticks s papriko, 75 g

  • narejeno iz pinto fižola
  • hrustljavo & zračno
  • vegansko
€ 3,29 (€ 43,87 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio arašidov flips

DE RIT Bio arašidov flips, 125 g

  • čudovito intenziven okus
  • visoka vsebnost oreščkov
  • vegansko
€ 3,19 (€ 25,52 / kg)

Dostava do 5. oktober

DE RIT Bio Bean Sticks z morsko soljo

DE RIT Bio Bean Sticks z morsko soljo, 75 g

  • iz belega fižola
  • nežno pečeno
  • neustavljivo hrustljavo
€ 3,29 (€ 43,87 / kg)

Dostava do 13. oktober