Davert Bio kvinoja Tricolore, 200 g
Pisana raznolikost za vašo gurmansko skledo!
€ 2,99
(€ 14,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- atraktiven videz v treh barvah
- oreškasto aromatično doživetje okusa
- rahlo in zrnato po kuhanju
Opis
Zakaj bi se odločili za eno vrsto, če imate lahko celoten spekter? Bio kvinoja Tricolore znamke Davert združuje belo, rdečo in črno kvinojo v plemenito mešanico, ki navdušuje vizualno in po okusu. Medtem ko bela zrna poskrbijo za blago nežnost, temnejše vrste prinašajo krepko oreškasto aromo in prijeten ugriz v vaše jedi.
Tudi po kuhanju ta mešanica ostane čudovito barvita, rahla in zrnata. Popolna izbira za vse, ki imate radi strukturo in pestrost v svoji bio kuhinji!
Priprava za 100 g kvinoje:
- Zavrite 2,5-kratno količino vode.
- Po želji solite.
- Dodajte kvinojo in rahlo kuhajte 15–20 minut, dokler voda ni popolnoma vpita.
- Občasno premešajte.
| Št. izd.: | XEC-URT-19213 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4019339192139 |
| Št.-Proizvajalca: | 19213 |
| Znamka: | Davert |
| Certifikati: | Oznaka Bio, Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1583 / 378 kj / kcal |
| maščobe | 6,5 g |
| nasičene maščobne kisline | 0,6 g |
| ogljikovi hidrati | 63 g |
| od tega sladkor | 2,8 g |
| vlaknine | 8,6 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | <0,01 g |
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Davert Bio kvinoja Tricolore
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.250 izdelkov