Davert Bio črni fižol, 400 g
Delikatesa za eksotične trenutke užitka
€ 1,69
(€ 4,23 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- začinjeno oreškasta aroma
- mehka tekstura
- odlično za sočno veggie pecivo
Opis
Črni fižol je nepogrešljiv element latinskoameriške kuhinje. Bio črni fižol znamke Davert se odlikuje po krepki, rahlo pikantni aromi z noto oreščkov in prijetno mehki teksturi. Burritom, trendovskim skledam in riževim jedem doda pravo globino okusa, hkrati pa služi kot hranljiv vir rastlinskih beljakovin.
Njegova uporaba je presenetljivo raznolika: odličen je kot nasitna osnova za rastlinske polpete v burgerjih ali celo kot skrivna sestavina v sočnih čokoladnih brownijih, kjer poskrbi za dodatno sočnost. Ta droben, a močan fižol se hitro prilagodi najrazličnejšim receptom in zagotavlja vrhunsko bio kakovost pri vsaki pripravi.
| Št. izd.: | XEC-URT-48712 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 4019339487129 |
| Št.-Proizvajalca: | 48712 |
| Znamka: | Davert |
| Certifikati: | Oznaka Bio, Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, F - soja, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hraniti v hladilniku in porabite v nekaj dneh., Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
črni fižol[1], AQUA, sol
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 511 / 122 kj / kcal |
| maščobe | 0,7 g |
| nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 17 g |
| od tega sladkor | 1,2 g |
| vlaknine | 7,8 g |
| beljakovine | 7,9 g |
| Sol | 0,56 g |
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Davert Bio črni fižol
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.250 izdelkov