Cosmoveda - ajurvedska olja in ghee

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Olja in ghee: 4 izdelki

Cosmoveda BIO Ghee

Cosmoveda BIO Ghee, 500 g

  • ajurvedska maslena maščoba
  • vsestransko
  • stabilno tudi brez hlajenja
€ 19,89 (€ 39,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda BIO Virgin Kokosovo olje

Cosmoveda BIO Virgin Kokosovo olje, 1000 ml

  • ročno pobirani
  • sladko in aromatično olje
  • za peko in cvrtje
€ 21,99 (€ 21,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Bio Kokos Ghee

Cosmoveda Bio Kokos Ghee, 150 g

  • združuje ghee in kokosovo maščobo
  • idealno za praženje, kuhanje in kuhanje na pari
€ 5,99 (€ 39,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Bio kokosova maščoba

Cosmoveda Bio kokosova maščoba, 300 g

  • 100% bio kokosovo olje
  • odporno proti visokim temperaturam
  • vegansko in brez glutena
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Dostava do 6. oktober