Cosmoveda - posamezna zelišča

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Posamezna zelišča: 24 izdelkov

Cosmoveda Mleti BIO klinčki

Cosmoveda Mleti BIO klinčki, 80 g

  • vsebuje eugenol, pinen in vanilin
  • iz nadzorovane ekološke pridelave
€ 8,99 € 9,99 (€ 112,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Nariban luštrek BIO

Cosmoveda Nariban luštrek BIO, 70 g

  • neponovljiva aroma
  • znano tudi kot maggi zelišče
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 9,80 € 10,89 (€ 140,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Nariban timijan BIO

Cosmoveda Nariban timijan BIO, 40 g

  • intenziven okus
  • vsestransko
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,41 € 3,79 (€ 85,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Nariban origano BIo

Cosmoveda Nariban origano BIo, 25 g

  • mediteranska začimba
  • pikantna nota
  • vsestransko
€ 3,14 € 3,49 (€ 125,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Mlet BIO koriander

Cosmoveda Mlet BIO koriander, 70 g

  • linalool in cumarine bogata semena in listi
  • sestavni del kari praška
€ 6,11 € 6,79 (€ 87,29 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Celostna vlakna BIO žafrana

Cosmoveda Celostna vlakna BIO žafrana, 0,1 g (0,10 g)

  • izrazita rumena barva
  • za sladke jedi
  • za karije
€ 2,69 € 2,99 (€ 26.900,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Zdrobljeni listi BIO korianderja

Cosmoveda Zdrobljeni listi BIO korianderja, 15 g

  • izredno priljubljen
  • pogosto uporaben
€ 2,69 € 2,99 (€ 179,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO kari listi - grobi

Cosmoveda BIO kari listi -​ grobi, 5 g

  • pomembno zelišče
  • odlično se poda z Dal jedi
  • grobi listi
€ 1,34 € 1,49 (€ 268,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Narezan rožmarin BIO

Cosmoveda Narezan rožmarin BIO, 50 g

  • zelo aromatičen
  • priljubljen v Sredozemlju
  • idealno za solate in juhe
€ 4,49 € 4,99 (€ 89,80 / kg)

Dostava do 28. oktober

Cosmoveda Narezan žajbelj BIO

Cosmoveda Narezan žajbelj BIO, 30 g

  • zelo priljubljen v Italiji
  • vsestranski
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Nariban majaron BIo

Cosmoveda Nariban majaron BIo, 20 g

  • kot nalašč za težke jedi
  • primeren tudi kot čaj
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,14 € 3,49 (€ 157,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Naribana bazilika BIo

Cosmoveda Naribana bazilika BIo, 30 g

  • prijetno aromatična
  • vsestranska
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Semena kopra BIO

Cosmoveda Semena kopra BIO, 25 g

  • vsebujejo eterična olja
  • idealen dodatek pri vlaganju
  • primeren tudi kot čaj
€ 2,69 € 2,99 (€ 107,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Narezan čemaž BIo

Cosmoveda Narezan čemaž BIo, 20 g

  • surovi prehrambeni izdelek
  • vsestranski
  • podobno kot česen
€ 3,14 € 3,49 (€ 157,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Nariban pehtran BIO

Cosmoveda Nariban pehtran BIO, 25 g

  • priljubljeno pri Francozih
  • in Italijanski kuhinji
  • idealno v omakah
€ 3,59 € 3,99 (€ 143,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Nariban vrtni šetraj BIO

Cosmoveda Nariban vrtni šetraj BIO, 30 g

  • rahla ostrina
  • vsestranski
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,14 € 3,49 (€ 104,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Nariban peteršilj BIO

Cosmoveda Nariban peteršilj BIO, 100 g

  • prijetna aroma
  • vsestransko
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 13,40 € 14,89 (€ 134,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Mlet BIO žafran

Cosmoveda Mlet BIO žafran, 0,1 g (0,10 g)

  • izrazita rumena barva
  • za sladke jedi
  • za karije
€ 2,69 € 2,99 (€ 26.900,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Konice kopra BIO

Cosmoveda Konice kopra BIO, 30 g

  • zelo priljubljen v Evropi
  • vsestranski
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Narezan koper BIO

Cosmoveda Narezan koper BIO, 20 g

  • zelo priljubljen v Evropi
  • vsestranski
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,14 € 3,49 (€ 157,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Celosten BIO koriander

Cosmoveda Celosten BIO koriander, 200 g

  • linalool in cumarine bogata semena in listi
  • sestavni del kari praška
€ 12,50 € 13,89 (€ 62,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Celostni BIO klinčki

Cosmoveda Celostni BIO klinčki, 70 g

  • vsebuje eugenol, pinen in vanilin
  • iz nadzorovane ekološke pridelave
€ 8,54 € 9,49 (€ 122,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Narezan pelin BIO

Cosmoveda Narezan pelin BIO, 30 g

  • intenzivna začimba
  • idealno za krepke jedi
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Celosten lovorjev list BIo

Cosmoveda Celosten lovorjev list BIo, 10 g

  • intenzivna aroma
  • odlično s krepkimi jedmi
  • tudi za kisle kumare
€ 2,24 € 2,49 (€ 224,00 / kg)

Trenutno ni na zalogi