Cosmoveda Mlet BIO zvezdast janež, 75 g

Najbolj priljubljena začimba Azije

€ 11,89

(€ 158,53 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za sladice in juhe
  • za zelenjavo in kari

Pogosto naročeno skupaj z Cosmoveda Mlet BIO cimet Cejlon, 70 g

Cosmoveda Mlet BIO zvezdast janež, 75 g € 11,89 (€ 158,53 / kg)
Cosmoveda Mlet BIO cimet Cejlon, 70 g € 8,99 (€ 128,43 / kg)
Skupna cena: € 20,88
Opis

Osemdelne kapsule zvezdastega janeža so priljubljena začimba v Aziji, predvsem na Ktiajskem. Uporabljajo se za sladice, juhe, zelenjavo in kari

Sestava: zvezdast janež* (* iz nadzorovane ekološke pridelave)

Št. izd.: XAY-COS-127866
Vsebina: 75 g
EAN: 4032108127866
Št.-Proizvajalca: 127866-DE
Znamka: Cosmoveda
Certifikati: Bio certifikat, Fairtrade
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze
Izvor: Azija
Ponovno lansiranje izdelka: Zaradi ponovnega lansiranja izdelka se lahko embalaža ali etiketa dobavljenega izdelka vizualno razlikuje od prikazane slike izdelka.
Značilnosti: surova hrana, brez glutena, brez laktoze
Sestavine

zvezdasti janež (mlet)[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Nemčija, www.cosmoveda.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Cosmoveda Mlet BIO zvezdast janež

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder