Conte de Cesare Zelenjava z žara, 270 g
Mediteranska specialiteta bogatega okusa
€ 5,99
(€ 22,19 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- pisana mešanica zelenjave
- idealno za predjeti in bruskete
- popolno k ribam, mesu in siru
Ustrezni izdelki
Opis
Mešana zelenjava z žara v enem samem kozarcu ujame najboljše okuse mediteranskega poletja. Hrustljava zelenjava je nežno pečena na žaru in nato konzervirana v visokokakovostnem sončničnem olju, da se v celoti ohranijo njene prefinjene, popečene arome. Ta vsestranska specialiteta je odlična za dodajanje pridiha okusa hrustljavim brusketam, za popestritev mediteranskih predjedi in krožnikov ali kot priloga k ribjim in mesnim jedem. Postrežena rahlo ogreta ali v kombinaciji z izbranimi siri ponuja pristno mediteransko izkušnjo okusa.
| Št. izd.: | EDH-1003511 |
|---|---|
| Vsebina: | 270 g |
| EAN: | 9004698553481 |
| Št.-Proizvajalca: | 1003511 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 431 / 103 kj / kcal |
| maščobe | 9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 3,6 g |
| od tega sladkor | 3,3 g |
| beljakovine | 1 g |
| Sol | 1,5 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Zelenjava z žara
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov