Conte de Cesare Pesto Delicato s sušenimi paradižniki, 130 g
Okusna paradižnikova alternativa iz Italije
€ 3,99
(€ 30,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s sušenimi paradižniki
- oljčno olje, origano in česen
- idealen kot aromatična omaka za testenine
Ustrezni izdelki
Opis
Nežen pesto iz sušenih paradižnikov ponuja okusno alternativo klasičnemu pestu iz bazilike, zahvaljujoč intenzivni aromi temno rdečih sušenih paradižnikov. V kombinaciji z odličnim olivnim oljem, česnom in origanom ustvari lahko, a značajsko omako, ki je kot nalašč za obogatitev testenin s pristnimi mediteranskimi okusi. Za še bolj kremasto in bolj obdajajočo teksturo ga lahko enostavno emulgirate z malo vode, v kateri so se kuhale testenine.
| Št. izd.: | EDH-10845083 |
|---|---|
| Vsebina: | 130 g |
| EAN: | 9004698450841 |
| Št.-Proizvajalca: | 10845083 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce, D - riba, E - oreščki, F - soja, G - mleko, L - zelena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1243 / 297 kj / kcal |
| maščobe | 26 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4,5 g |
| ogljikovi hidrati | 10 g |
| od tega sladkor | 8,9 g |
| beljakovine | 4,1 g |
| Sol | 1,5 g |
Sestavine
30 % rehidrirani posušeni paradižniki (posušeni paradižnik, voda), pasiran paradižnik, oiivno olje, indijski oreščki, glukozno-fruktozni sirup, sir Grana Padano ZOP (Mleko, sol, Lab, konzervans (lizocim iz jajca)), sir Pecorino Romano ZOP, sol, vinski kis, sladkor, česen zrnca, Bazilika, rdeča pesa v prahu, sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina)
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Pesto Delicato s sušenimi paradižniki
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov