ConFusion Rumena Thai Curry pasta, 70 g
Za najboljši curry
€ 3,49
(€ 49,86 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Srednje do zelo pikantno
- Brez aditivov
- Univerzalno uporabno
Opis
S to rumeno curry pasto bo vaš tajski curry vsakič pravi hit. Lahko dodate tudi kot edinstven pridih drugim orientalskim receptom.
Nasvet za pripravo: curry pasto 1-2 minuti pražite na malo kokosovega olja ali maščobe, na ta način se vsi okusi lepo razvijejo. Nato dodajte malo kokosovega mleka in pustite, da se pasta dobro stopi. Na koncu dodajte preostalo kokosovo mleko in začinite s soljo ali ribjo omako. En paket embalaže curry (70 g) z 800 ml kokosovega mleka zadostuje za 4-8 porcij.
Sestavine
kurkuma, limona trava, Česen, Galgant, Šalotka, sol, Čili stroki (rdeča), Limetina lupina Kaffir, poper
Lahko vsebuje sledi arašidov, sezama in gorčice.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 515 / 123 kj / kcal |
| maščobe | 2,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,7 g |
| ogljikovi hidrati | 19 g |
| od tega sladkor | 1,7 g |
| beljakovine | 3,7 g |
| Sol | 8,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Mag. Clemens Drdla ConFusion-Asiatisch Kochen, Fuchsthallergasse 12, 1090, Wien, Avstrija, info@confusion-kochen.at, www.confusion-kochen.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ConFusion Rumena Thai Curry pasta
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov