Božični darilni kompleti za začinjanje in kuhanje

Odkrijte odlične ideje za darila, ki niso le okusna, ampak tudi praktična: fine začimbe, kisi in oljne specialitete v kompletu so idealni za strastne kuharje. Presenetite svoje najdražje za božič z odličnimi darilnimi kompleti za začinjanje in kuhanje.

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Začinjanje & rafiniranje: 18 izdelkov

Khoysan Meersalz Poskusni komplet soli

Khoysan Meersalz Poskusni komplet soli

  • Idealno za spoznavanje
  • Min. 9 različnih sort
  • Vključno s podrobnimi informacijami
€ 15,99

Dostava do 6. oktober

English Tea Shop Bio Christmas Tree

English Tea Shop Bio Christmas Tree, 1 piramidna vrečka (2 g)

  • long drink začimbna mešanica
  • sadne jagodne note
  • v praktični piramidni vrečki
€ 0,99 (€ 495,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Solatno olje

Ölmühle Solling Bio Solatno olje, 300 ml

  • od sadnega do pikantnega
  • iz certificirane ekološke pridelave
  • odlično kot darilo
€ 16,04 € 16,89 (€ 53,47 / l)

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Steaks grill" v črni barvi, 3 stresalniki

Ankerkraut Darilni set "Steaks grill" v črni barvi, 3 stresalniki

  • 1x Pepper Symphony
  • 1x Hamburg Steak Pepper
  • 1x Začimbna sol
€ 32,99

Dostava do 6. oktober

Škatla za zajtrk - komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

Ankerkraut Škatla za zajtrk -​ komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

  • 1x začimba za Mett
  • 1x začimba za umešana jajca
  • Brez ojačevalcev okusa
€ 13,99

Dostava do 6. oktober

Hofladen Hirschmann Štajerski trio

Hofladen Hirschmann Štajerski trio, 3 kos.

  • bučno olje, vinski kis in zeliščna sol iz bučnih semen
  • odlično tudi kot darilo
  • štajerski užitek v enem paketu
€ 18,09 (€ 6,03 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Dips Box, škatla z razglednim oknom, komplet 3 začimb

Ankerkraut Dips Box, škatla z razglednim oknom, komplet 3 začimb

  • 1x Tzatziki
  • 1x Patatas Bravas
  • 1x kisla smetana in čebula
€ 18,89 € 19,89

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Kitchen Basics" v črni barvi, 4 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Kitchen Basics" v črni barvi, 4 kozarci začimb

  • 4 klasične začimbe
  • Lepi kozarci plutovinastimi pokrovčki
  • Elegantna embalaža
€ 32,99

Dostava do 6. oktober

Bio Darilni & degustacijski komplet "Kremni kisi"

Ölmühle Solling Bio Darilni & degustacijski komplet "Kremni kisi"

  • kulinarični spominki
  • v visokokakovostni darilni škatli
  • idealno za sladice, solate in omake
€ 19,89

Dostava do 6. oktober

Darilni set "BBQ Rubs" v črni barvi, 3 stresalniki

Ankerkraut Darilni set "BBQ Rubs" v črni barvi, 3 stresalniki

  • 1x Macho Muchacho
  • 1x Pull that Piggy
  • 1x Hamburg Gunpowder
€ 32,99

Dostava do 6. oktober

Škatla "Best of" z razglednim okonom, komplet 3 začimb

Ankerkraut Škatla "Best of" z razglednim okonom, komplet 3 začimb

  • 1x Magic Dust
  • 1x Pepper Symphony
  • 1x French Fries Salt
€ 19,89

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Italia Selection" v črni barvi, 3 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Italia Selection" v črni barvi, 3 kozarci začimb

  • 1x Bruschetta
  • 1x Aglio e Olio
  • 1x italijanska zelišča
€ 29,99

Dostava do 6. oktober

Sirtaki večer - Komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

Ankerkraut Sirtaki večer -​ Komplet 2 steklenih kozarcev z zamaški iz plute

  • 1x začimba za Gyros
  • 1x začimba za Tzatziki
  • Pravi grški okusi
€ 13,99

Dostava do 6. oktober

Gölles Manufaktur Darilni set "Duo Fine Cuisine"

Gölles Manufaktur Darilni set "Duo Fine Cuisine", 1 Set (500 ml)

  • Paradižnikov kis in beli balzamični kis
  • V lepi darilni škatli
  • 250 ml steklenice
€ 28,49 (€ 56,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Darilni set "Traveller Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Traveller Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

  • 2x mešanica začimb
  • 1x zeliščna mešanica
  • 1x morska sol
€ 32,99

Dostava do 20. oktober

Darilni set "Chili Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

Ankerkraut Darilni set "Chili Selection" v črni barvi, 4 kozarci začimb

  • 4 različne specialitete čilija
  • Od blage do ostre
  • Kozarci v lepi kartonski škatli
€ 34,99

Trenutno ni na zalogi

Gölles Manufaktur Darilni set "Duo Balsam"

Gölles Manufaktur Darilni set "Duo Balsam", 1 komplet (500 ml)

  • Jabolčni balzamični kis in beli balzamični kis
  • V darilni škatli
  • Po 250 ml
€ 32,99 (€ 65,98 / l)

Dostava do 15. oktober

Hofladen Hirschmann Štajerski duo

Hofladen Hirschmann Štajerski duo

  • 1x štajersko bučno olje
  • 1x štajerski vinski kis
  • idealno kot darilo
€ 11,49

Dostava do 16. oktober