BioKing Bio brazilski oreščki, 500 g

Iz divje zbirke

€ 23,99

(€ 47,98 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • poreklo: Bolivija
  • mastno sladek okus

Pogosto naročeno skupaj z Seeberger Snack Mix, praženo in soljeno, 125 g

BioKing Bio brazilski oreščki, 500 g € 23,99 (€ 47,98 / kg)
Seeberger Snack Mix, praženo in soljeno, 125 g € 2,99 (€ 23,92 / kg)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Brazilski oreščki navdušujejo s sladkim okusom mandljev in so okusni prigrizek za tako vmes. Zmleti, so idealni tudi kot sestavina za peko kruha, peciva in tort.

Opomba za osebe z alergijo:
Vsebuje oreščke. Lahko vsebuje sledi glutena, soje in sezama zaradi proizvodnje.

Št. izd.: XAY-PL-101828
Vsebina: 500 g
EAN: 9120013233248
Št.-Proizvajalca: 101828
Znamka: BioKing
Certifikati: Bio certifikat
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko
Lahko vsebuje sledi: A - Gluten, F - soja, N - sezam semena
Izvor surovine: Bolivija
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2901 / 693 kj / kcal
maščobe 66,8 g
  od tega nasičene maščobne kisline 15,4 g
ogljikovi hidrati 3,6 g
  od tega sladkor 2,3 g
vlaknine 6,7 g
beljakovine 16 g
Sol 0,01 g
Sestavine

brazilski oreščki[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Avstrija, office@bioking.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioKing Bio brazilski oreščki

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.