bioasia Bio Wakame, 25 g
Naravno brez glutena in vegansko
€ 4,89
(€ 195,60 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- za juhe, solate in še marsikaj.
- najboljša bio kakovost
- posebej aromatično
Podobni izdelki
Opis
Ekološki wakame znamke bioasia je pravi vsestranski izdelek! Odlično se prilega hrustljavim solatam, je okusen dodatek ribjim jedem in jedem iz morskih sadežev ter celo okusna sprememba v umešanih jajcih. Posebej primeren je tudi za pripravo juh!
Prepustite se ustvarjalnosti in odkrijte neskončne možnosti, ki jih ponuja bio wakame podjetja bioasia.
Priprava:
- Wakame namočite v vodi za 10 minut in/ali ga rehidrirajte v vreli vodi za 5 minut.
- Rehidracija in kuhanje lahko povzročita spremembo barve iz rjave v zeleno.
Opomba:
Ne uživajte nepredelanega!
| Št. izd.: | KK-8146 |
|---|---|
| Vsebina: | 25 g |
| EAN: | 4316734081465 |
| Št.-Proizvajalca: | 8146 |
| Znamka: | bioasia |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, brez glutena |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju uporabite v 3 tednih., Hraniti tesno zaprto., Hraniti ločeno od svetlobe., Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Sestavine
100 % alge Wakame[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 100 / 24 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 1,1 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| beljakovine | 2,2 g |
| Sol | 0,68 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Nemčija, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek bioasia Bio Wakame
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov