BioArt Sadne lizike FRULU, 62,50 g
Naraven sadni užitek v pisanih okusih
€ 3,99
(€ 63,84 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- več različnih okusov
- z agavinim sirupom
- za velike in male
Ustrezni izdelki
Opis
Te ekološke sadne lizike so izdelane iz le nekaj skrbno izbranih sestavin in prepričajo s svojim naravnim, sadnim okusom. Z agavinim sirupom, sadnimi izvlečki in naravnimi aromami nastane sladek sadni užitek za velike in male. Mešanica ponuja raznolike okuse za vsakogar.
| Št. izd.: | BIOG-180367 |
|---|---|
| Vsebina: | 62,50 g |
| EAN: | 9006241313306 |
| Št.-Proizvajalca: | 180367 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1591 / 380 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 94 g |
| od tega sladkor | 59 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Sadne lizike FRULU
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov