BioArt Krompirjev čips z rožmarinom, 100 g
Rustikalno-pikanten prigrizek s fino zeliščno aromo
€ 4,99
(€ 49,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hrustljava tekstura
- aromatično in krepko
- obogateno z rožmarinom
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološki krompirjev čips z rožmarinom je narejen iz skrbno izbranega krompirja in obdelan z olupkom. Nežno pečen do zlato rumene barve v ekološkem sončničnem olju, naravni okus krompirja ostane še posebej dobro ohranjen. Fina začimba daje čipsu aromatično, rahlo krepko zeliščno noto.
| Št. izd.: | BIOG-332843 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006241302065 |
| Št.-Proizvajalca: | 332843 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2010 / 480 kj / kcal |
| maščobe | 25 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,7 g |
| ogljikovi hidrati | 57 g |
| od tega sladkor | 2,1 g |
| vlaknine | 4,9 g |
| beljakovine | 5,6 g |
| Sol | 1,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Krompirjev čips z rožmarinom
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov