BioArt Krompirjev čips s tartufi, 75 g
Plemenit užitek v čipsu s fino aromo tartufov
€ 5,99
(€ 79,87 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- plemenit, aromatičen okus
- hrustljavo in zlato rumeno pečeno
- nežno obdelano
Ustrezni izdelki
Opis
Ta krompirjev čips je narejen iz skrbno izbranega ekološkega krompirja in je nežno obdelan. Hrustljavo pečen čips prepriča s svojo fino teksturo in naravnim okusom krompirja. Obogaten z začimbo iz tartufov nastane elegantno, aromatično doživetje okusa za posebne trenutke užitka.
| Št. izd.: | BIOG-332859 |
|---|---|
| Vsebina: | 75 g |
| EAN: | 9006241302102 |
| Št.-Proizvajalca: | 332859 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1985 / 474 kj / kcal |
| maščobe | 24 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,5 g |
| ogljikovi hidrati | 57 g |
| od tega sladkor | 2,5 g |
| vlaknine | 4,7 g |
| beljakovine | 5,3 g |
| Sol | 1,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Krompirjev čips s tartufi
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov