BioArt Bio Paprika Salsa Sauce, 250 ml

Pikantna omaka s sadno papriko

€ 6,99

(€ 27,96 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sadna nota paprike
  • rahla ostrina čilija
  • vsestransko uporabno

Pogosto naročeno skupaj z BioArt Bio krompirjev čips Cream & Onion, 100 g

BioArt Bio Paprika Salsa Sauce, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / l)
BioArt Bio krompirjev čips Cream & Onion, 100 g € 4,99 (€ 49,90 / kg)
Skupna cena: € 11,98
Opis

Ta ekološka salsa omaka združuje intenziven okus na soncu dozorelih paradižnikov z naravno sladkostjo paprike in blago ostrino čilija. Rezultat je uravnotežena, pikantna omaka, ki se lahko vsestransko uporabi. Idealno se poda k jedem z žara, kot pomaka ali za izboljšanje okusa marinad in omak.

Št. izd.: BIOG-321227
Vsebina: 250 ml
EAN: 9006241301518
Št.-Proizvajalca: 321227
Znamka: BioArt
Certifikati: EU Bio certifikat
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Sestavine

45 % paradižnikov koncentrat[1], trsni sladkor[1], 11 % paprika[1], Paradižnik[1], Vinski kis[1], čebula[1], koruzni škrob[1], Kamena sol, Jabolčni kis[1], 0,29 % čili[1], gostilo (Guar gumi moka[1]), začimbe[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 406 / 97 kj / kcal
maščobe <0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,01 g
ogljikovi hidrati 20,7 g
  od tega sladkor 17,7 g
beljakovine 1,7 g
Sol 2,3 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Bio Paprika Salsa Sauce