BioArt Bio Curry Mango Sauce, 250 ml
Sadno-pikantna omaka za številne jedi
€ 6,99
(€ 27,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- blag in pikanten okus
- narejeno iz ekoloških sestavin
- kremasta tekstura
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ekološka omaka s curryjem in mangom združuje naravno sladkost zrelega manga z blago noto curryja. To ustvarja kremasto in uravnoteženo omako z eksotičnim okusom. Idealno se poda k riževim jedem, zelenjavi, jedem z žara ali kot pomaka za prigrizke.
| Št. izd.: | BIOG-306643 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301525 |
| Št.-Proizvajalca: | 306643 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
voda[1], repično olje[1], trsni sladkor[1], 8 % mangov pire[1], Jabolčni kis[1], paradižnikov koncentrat[1], koruzni škrob[1], 1,8 % Kari[1], Kamena sol[1], marelica, čebula[1], Rdeče vino[1], beljakovinska sirotka v prahu, začimbe[1], koncentrat limoninega soka[1], gostilo (Guar gumi moka[1])
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1260 / 301 kj / kcal |
| maščobe | 23,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,6 g |
| ogljikovi hidrati | 21,1 g |
| od tega sladkor | 16,5 g |
| beljakovine | 0,8 g |
| Sol | 1,94 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Bio Curry Mango Sauce
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov