BioArt Bio čokolada "Hvala", 70 g

Klasičen čokoladni užitek s fino kremnostjo

€ 7,99

(€ 114,14 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • za klasične trenutke užitka
  • nežna mlečna čokolada
  • fino uravnotežena aroma

Pogosto naročeno skupaj z BioArt Bio čokolada "Iz srca", 70 g

BioArt Bio čokolada "Hvala", 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
BioArt Bio čokolada "Iz srca", 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
Skupna cena: € 15,98
Opis

Ta mlečna čokolada prepriča s svojo nežno teksturo in uravnoteženim, kremastim okusom. Visokokakovostne ekološke sestavine poskrbijo za harmonično čokoladno doživetje in čisti užitek pri vsakem koščku. Idealno za vse, ki še posebej radi uživajo v klasični čokoladi.

Št. izd.: BIOG-325718
Vsebina: 70 g
EAN: 9006241310565
Št.-Proizvajalca: 325718
Znamka: BioArt
Certifikati: EU Bio certifikat
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

mlečna čokolada[1] (trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 22 % Polnovredno mleko v prahu[1], Kakavova masa[1], Emulgator (Lecitin[1]))

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2453 / 586 kj / kcal
maščobe 41 g
  od tega nasičene maščobne kisline 26 g
ogljikovi hidrati 48 g
  od tega sladkor 47 g
beljakovine 6,9 g
Sol 0,21 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Bio čokolada "Hvala"

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder