BIO PRIMO Bio veganski sojini koščki, fini, 150 g
Idealno za prehranjevanje brez mesa
€ 2,19
(€ 14,60 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vsestranska uporaba
- soja iz Avstrije
- bogato z beljakovinami
Opis
Vnesite več raznolikosti v svojo vegansko prehrano. S finimi sojinimi koščki BIO PRIMO enostavno pripravite različne jedi, ki so kot mesne vendar brez mesa. Visoka vsebnost beljakovin je odlična za pester jedilnik.
Sestavine
teksturirana sojina moka delno razmaščena[1]
- iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Lahko vsebuje sledi arašidov, žit, ki vsebujejo gluten, volčjega boba, mleka, oreščkov, mandljev, zelene, sezama, gorčice, soje (kot sestavine).
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1491 / 356 kj / kcal |
| maščobe | 7,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 14 g |
| od tega sladkor | 6,2 g |
| beljakovine | 50 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | LPP Lotao Pack- und Produktions GmbH, Gubener Str. 47, 10243, Berlin, Nemčija, info@lotao.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bio veganski sojini koščki, fini
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov