BeKind Peanut Butter Dark Chocolate, 40 g
Ploščica iz arašidovega masla in temne čokolade
€ 2,09
(€ 52,25 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z arašidi in mandlji
- recept brez glutena
- brez umetnih arom
Opis
BeKind ploščice so idealna izbira za okusen in lahek oddih. Arašidi in mandlji zagotavljajo hrustljavo teksturo in se lepo ujemajo z arašidovim maslom in temno čokolado.
| Št. izd.: | XZO-BEK-411239 |
|---|---|
| Vsebina: | 40 g |
| EAN: | 5000159528368 |
| Št.-Proizvajalca: | 411239 |
| Znamka: | BeKind |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez umetnih arom, brez umetnih barvil, brez konzervansov |
Sestavine
arašidi, premaz iz temne čokolade (sladkor, Kakavova masa, Kakavovo maslo, Emulgator (sojin lecitin)), naravna aroma, Glukosesirup, Med, mandlji, beljakovinski hrustljavčki (krispiji) (izolat sojinih proteinov, topio škrob, morska sol), Arašidovo maslo, Kakavova masa, vlaknine korenine cikorije, Emulgator (sojin lecitin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2211 / 528 kj / kcal |
| maščobe | 34 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 8,3 g |
| ogljikovi hidrati | 33 g |
| od tega sladkor | 22 g |
| vlaknine | 7,1 g |
| beljakovine | 19 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BeKind Peanut Butter Dark Chocolate
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov